Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a Srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a Srác B...a a Csajt és nem fordítva? Nem megalazó egy a lánnynak? Nekem rossz érzés kicsit

Figyelt kérdés

Nekem kicsit rossz érzés kicsit amikor a párom rajtam elégíti ki nemi vágyait és úgy bán velem mint egy maszturbátor műbabával , persze utána megpuszil meg minden csak olyan rossz hogy amikor már kielégült a testi vágyai lepihenn és mondja csináljak neki kakaót stb.



Miért van az hogy a férfi b....sza meg a nőt és nem fordítva?


A férfi alázza meg a nőt és nem fordítva.



2020. jún. 12. 11:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőled függ, hogy ezt hagyod neki vagy sem. Ha nem tetszik akkor nem csinálsz neki kakaót, nem hagyod hogy kielégületlen maradj, és átveszed az irányítást szex közben.
2020. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Egy nőnek nincsenek olyan testi vágyai mint egy férfinak ,egy nőnek a szexben is ink
2020. jún. 12. 11:36
 3/45 A kérdező kommentje:

inkább a lelki kielégülést keresi nem a testit.

Legalábbis a normális lányok.

2020. jún. 12. 11:36
 4/45 kovpet ***** válasza:
98%
Normális = frigid?
2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
98%

Akkor én biztos nem vagyok normális mert nekem vannak testi vágyaim és nem megalázó nekem a szex:D

Éretlen vagy még te a szexhez, vagy csak prűd.

2020. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 kovpet ***** válasza:
98%
Sejtettem, hogy troll vagy. Több a troll mint a frigid, főleg itt :)
2020. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked a lelki rész a fontos, akkor jelezd a párod felé. Egyébként vannak dominák is. Az hogy te képtelen vagy átvenni az irányítást, nem jelenti, hogy más nő is képtelen erre. Na meg kinyithatnád a szád és jelezhetnéd a pasid felé, hogy neked ez nem jó.


Továbbá nem kurvázz le senkit, mer kapásból jelentjük majd a kérdésed, és mehetsz a levesbe. Ha csak kötekedni akarsz, és itt kiélni a frusztrációd, akkor inkább húzz el az oldalról.


Egyébként pedig a nőknek is vannak szexuális vágyaik, és vannak elég perverz nők is.


Továbbá te sem nő vagy.

2020. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Mert a férfi a "hím" a nő meg "nőstény". Ettől függetlenül a pasid egy oltári nagy tapló, ha csak szexbabának használ, dobd ki a pitsába az önző pötst és kezd olyan pasival aki figyel arra, hogy neked is jó legyen, eljuss te is a csúcsra.
2020. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Unatkozó kisfiú
2020. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is lehet. :D
2020. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!