Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a Srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a Srác B...a a Csajt és nem fordítva? Nem megalazó egy a lánnynak? Nekem rossz érzés kicsit

Figyelt kérdés

Nekem kicsit rossz érzés kicsit amikor a párom rajtam elégíti ki nemi vágyait és úgy bán velem mint egy maszturbátor műbabával , persze utána megpuszil meg minden csak olyan rossz hogy amikor már kielégült a testi vágyai lepihenn és mondja csináljak neki kakaót stb.



Miért van az hogy a férfi b....sza meg a nőt és nem fordítva?


A férfi alázza meg a nőt és nem fordítva.



2020. jún. 12. 11:30
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Most ebben mi volt a idegesítő számodra?


Most mondtam el hogy a párom nem egy idegbeteg ember aki üt ver minden nap ,ennek örülnöd kellene.


Utoljára tavaly nyáron vert meg 1 éve ,nem tudod ezt felfogni?


Vannak akik minden nap verik a barátnőjüket feleségüket a unokatestvérem Gézuka 23 éves srác nem rég rúgta szembe a feleségét úgyhogy majdnem megvakolt kórházba kellett vinni.


Ő sokkal idegbetegebb mint a párom de még ő is bocsánatot kért mert tudja hogy nem ez volt a helyes megoldás.

2020. jún. 13. 16:37
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kórházi esetekhez kell hasonlítani a bántalmazást, hanem ahhoz, hogy máshol semmi sincs.

A 0-hoz képet az évi 1 is sok.

2020. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
97%

Tudod mit, nem fogom felcseszni az agyam miattad, akkor "szenvedj" te kis kamus 12 éves.

Én amondó vagyok emberek, hogy mindenki jelentse ezt a kérdést, mert 100% troll.

2020. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Korántsem biztos, kedves utolsó. Egy időben pár évre az ország egy elmaradottabb vidékére szólított a munkám, és ott bizony tényleg voltak nők,, akik díjazták, hogy az ő drága párjuk csak ritkán verte el rajtuk a port.
2020. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok mindenki karatemester, hogyha rosszat szól a zasszony fejen rúgják?
2020. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!