Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom szeretne popsi szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne popsi szexelni,de ez nekem nemjön be,attol tartok,ha tovàbbra se engedem,talàl valakit akinèl megteheti.ti engednètek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeret, akkor nem nez mas utan csak emiatt. Ha nem szeretned, akkor ne engedd neki.
2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Alap, nem mindig, de azért rendszeresen. Jó mindkettőnknek, szeretjük, izgalmas.
2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Az övé vagy. Kötelességed engedni neki mindent.
2020. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Sose engedném, de nem is voltak ilyen igényű párjaim természetesen. Megvan annak a megfelelő helye, ebből csak divatot csináltak.
2020. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem engedném sose. Ha emiatt el hagyna, mehet egészen nyugodtan!
2020. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Hat nem tudom..eddig mindenki hisztizett,aztan amikor kiprobaltuk szinte mindig a no hozta fel h csinaljuk ujra.. minden no elvezi,ha a pasi nen kreten es arra is figyel,hogy a nőnek is jo legyen.. ennyin mulik..
2020. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Le merem irni az oszinte velemenyem, johettek lepontozni...


Ez egy kétélű penge. Oda vissza kene hogy szeressetek egymast. Azzal pusztan, hogy akarja, kiprobalná, esetleg kimondottan szereti (az exei révén) az analt, az meg nem gond. Azzal sincs gond, hogy fel merte neked vallalni az erzeseit.

Azzal sincs gond, hogy te meg nem probaltad, es igazabol felsz a fajdalomtol, hogy egy farok a popsidban fajna. Ezen a ponton tul kezdodik a kritikus pont, hogy 2 ember aki szereti egymast, hol talalja meg az ellentetes vagynal a kozos nevezot, ami a 2 fel metszőpontja. Ha szeret teged, es teljesen lemond rola, o van teljesen visszavonulva. Ha fajdalmasan hagyod, hogy stabilan megdugja a popsid, te vagy kinozva. En amondo vagyok, hogy probaljatok kozos nevezore jutni. Probald meg egyszer, esetleg ketszer bevallalni. Ugy mond kilrobalni, adni egy eselyt neki. Mond meg neki, hogy nem szeretned, de szereted ot, es kiprobalnad vele megis, de legyen nagyon finom veled es ovatos. Lehet a vegen rajosz, hogy nem is annyira rossz. Vagy ha megis, 2 proba utan azt mondod, hogy igen, megprobaltad rendesen, sajnos nem jott be, mert elviselhetetlwnul fajt es ennyi. Tobbszor nem. Vagy lehet a vegen azt mondod, hogy nem olyan rossz, es akar felevente/evente/havonta egy belefer. Esetleg hogy o vele kimondottan jo.

Szerintem a kozos nevezo, az legalabb egy proba ő vele (is. Nem tudom massal probaltad e mar)

2020. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem várnám el a páromtól.


Ha ezért félremegy, akkor ennyit ért a kapcsolatotok.

2020. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom,minèl hamarabb rendeznünk kell ezt,de probàltam meg gxőzni magam,de nemtudom megtenni.csajok,akinèl ez müködik,van valami "praktikátok" előtte? ès lehet ez jo is?
2020. jún. 15. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
#3 Édesanyád miért nem nyelt le? Pucéran jössz világra és úgy is halsz meg, semmi nem a tiéd,csak a pucér s*gged!
2020. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!