Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom szeretne popsi szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne popsi szexelni,de ez nekem nemjön be,attol tartok,ha tovàbbra se engedem,talàl valakit akinèl megteheti.ti engednètek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
Én barátnőmnek megemlítettem és vevő volt a dologra eleinte ő is félt és kellemetlen is de 3adjára már ő hozta fel hogy csinálljuk és nagyon élvezi. Óvatosan kell neki kezdeni először egy ujj aztán kettő és végül lassan beteheti és mind ezt sok síkosítóval hidd el élvezni fogod :)
2020. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

En nem hagyom, es nem vagyok hajlando emiatt rettegni. Egyebkent a huvelyem feszes. Azt elhiszem, hogy dugni egy vegbelet jo erzes, de azt is tudom, hogy nekem rossz lenne. Rendelkezem olyan testnyilassal viszont, ami kolcsonos oromet okoz.

Emellett ha ennyire akarna, engem ezzel nem lehet megzsarolni. Akkor egy segglyukon mulott.

2020. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11 vagyok nyilván nem szakító ok egy normális kapcsolatban, de én örülök, hogy a barátnőm ennyire bevállalós.
2020. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!