Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként érdemes férfiprostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként érdemes férfiprostihoz menni ekkor (lásd a leírást)?

Figyelt kérdés
Van barátom, de van egy elég extrém vágyam, amire ő nem vevő, én pedig nagyon ki akarom próbálni. Ha már vele nem tehetem, olyan emberrel kizárt, aki ismerős vagy barát, mindenképp idegennel, akit utána nem látok többet. Először gondoltam, hogy szexpartnerkeresőkre regisztrálok, de rájöttem, hogy ekkor elég nagy a lebukásveszély (nemcsak a barátom, hanem ismerősök előtt is, akik tudják, hogy nem vagyok szingli). Ezért eszembe jutott, hogy lehet érdemesebb lenne egy prostit felhívni és vele megélni azt, amit szeretnék, így van biztosítva leginkább a diszkréció.

2020. jún. 16. 14:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem célom a privátgyűjtés, ismerkedési céllal írt üzenetekre nem válaszolok, tényleg csak a kérdésemre szeretnék választ, hogy melyik verziót érdemesebb választanom.
2020. jún. 16. 14:36
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Így, hogy van ez a kikötözés benne, így inkább a prosti mint egy random felszedett szexpartner. Abban azért talán megbízhatsz, de ez túl kiszolgáltatott helyzet ahhoz, hogy egy idegennel csináld. Szerintem.


n

2020. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%
Basszus, én pont ugyanezt szeretném kipróbálni, csak a barátnőm nem vevő az ötletre. Ugyanezen kezdtem el gondolkodni, mint te, már egy ideje töprengek rajta.. Túl kis helyen élek, hogy más lányt találjak rá, és tuti nem átlagos fantázia, muszáj lesz prostihoz mennem, ha ki akarom élni.. 26F
2020. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Én nem azért kérdeztem mi az a vágy mert ismerkedni akarok. Nem akarok veled ismerkedni, pusztán érdekelt mi az. Ennyi.
2020. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Budapesten élek, de elég nagy baráti-haveri körünk van, ráadásul naponta jönnek hozzám a mubkahelyemre kliensek, kellemetlen lenne, ha valaki felismerne.

Rendben, akkor választ kaptál a kérdésedre. Sokan ismerkedési szándékkal kérdezték privátban, ezek szerint te csak kíváncsi voltál.

2020. jún. 16. 14:56
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Kétvégű dildó úgy, hogy ki vagy kötözve? Ebben mi az extrém? Erre ma már simán találsz partnert bárhol ingyen is.


Ez a férfiprostis (vagy bármilyen prostis) diszkréció akkora marketing kamuduma, mint a szél... Ő is ugyanolyan ember, sőt! Attól a pillanattól kezdve, hogy felrakta nyilvánosan magát ilyen hirdetős oldalra sok ezer ember látta, sok keresőmotor indexelte és páran még a képeiket is lementették. Továbbá időről-időre munkaidőben unatkozó, betegebb lelkű kollégák szét szoktak nézni ezeken az oldalakon, találnak-e ismerőst.

2020. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
#10: Mondjuk ilyenek nálunk a normál szex kategória. Nem is értem azokat a párokat, ahol ilyet nem lehet megbeszélni és kipróbálni ...
2020. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
17# mit nem értesz azon ha egy pasi nem szeretné ezt kipróbálni?
2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Az már legyen a prosti baja, hogy rátalálnak mások, nem az enyém.

Azt hiszem erre mondják, hogy kinek a pap, kinek a papné. Kikötözést már többször csináltuk, de a kétvégű dildóra nem vevő, ujjaimon és nyelvemen kívül mást nem szeretne a fenekébe, beszéltünk már erről. Ráerőszakolni meg nyilván nem szeretném.

2020. jún. 16. 15:16
 20/27 anonim ***** válasza:
36%
#18: Az ismerkedjen katolikus templomban vagy hitgyüliben, ott talál magához illőt, ahol még az orál is tisztátalan dolog.
2020. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!