Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív férfiak, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív férfiak, mi erősebb nálatok?

Figyelt kérdés

Adott egy Úrnő, akit szolgáltok egy ideje.

Ő pedig megparancsolja, hogy a szeme láttára elégítsetek ki egy férfit a szátokkal, miközben heterok vagytok.


Mit tennétek ilyenkor? Mi erősebb? Az alárendeltség, vagy az, hogy kiket szerettek?



2020. jún. 18. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Amikor elkezditek a kapcsolatot, előre szögezzétek le, hogy mi fér bele, és mi nem.
2020. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alárendelrség.
2020. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alárendeltség. Ha ezt kéri, akkor megteszem.


Sőt, ebben a szituációban nagyon is tetszene!

2020. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok homofób, nem undorodok más férfiaktól. Egyszerűen nem izgatnak. Ezt jelenti, hogy hetero vagyok. Ez olyan, mintha egy dildót szopnék le, semmi extra, lazán megtenném.
2020. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ez azért elég erős. De lehet, hogy ebben a szituàcióban az alárendeltség fontosabb lenne. De az is lehet, hogy nem. Ez nàlam nagyon a határt feszegeti.
2020. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném h muszáj lenne.
2020. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
A bizalom a legerősebb (és a másikra való ráhangolódás)! Egyszóval egy igazi Domina/Dom sosem kér olyat amiről tudja hogy nem jó a szubnak, nem tenné meg, vagy ha megteszi akkor inkább negatív, mintsem pozitív élmény neki. Az nem építi a DS kapcsolatot, hanem rombolja.
2020. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyen teljesen nem izgat és hidegen hagy. Csak annyira jön be a sub hajlam mint a csúnya beszéd, kikötözés, pénisz méret alázás de ezen kívül nem.
2020. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a kommenteket, nem éppen az jön le, hogy ez rombolná a kapcsolatot, sokkal inkább leszűrhető az önzetlen odaadás.
2020. jún. 18. 15:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az úrnőm mondaná mindenképp megtenném. És semmiképp nem rombolná a kapcsolatot. Az biztos, hogy nagyon megalázó, és először talán picit undorító élmény lenne, de miután végeztem tudnám, hogy ismét teljesítettem Úrnőm parancsát és ezért az érzésért csinálom.
2020. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!