Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretne már most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne már most gyereket a 19 éves barátnőm?

Figyelt kérdés

Már sokszor mondta, de én mindig azt mondom neki hogy még túl fiatal hozzá, és még bőven ráérünk. Én is szeretnék majd gyereket lehetőleg tőle, de min 3-4 év múlva.


Más lány is ilyen fiatalon szeretne anyuka lenni?


2020. jún. 19. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem .....

Abban az esetben normalis ha mar van kozos otthonotok, hazasokvagytok es ismeritek egymast legalabb 3 eve, mindkettotoknek stabil jol kereso munkaja van, sokmindent megeltetek egyutt (koltozesek,nyaralasok,rengetek kozos elmeny). Erre 19 evesen nem latok realitast a kislany akivel jarsz eretlen es meggondolatlan... En szakitanek...


23/l

2020. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert unatkozik, nincs célja az életében, esetleg mert fogalma sincs róla, valójában mivel jár egy gyerek. Még ő maga is gyerek, naiv ábrándokba ringatja magát a habos-babos vattacukorfelhő babázásról, nem lehet komolyan venni. Várjátok meg, amíg mindkettőtöknek van fix munkája, stabil jövedelme, saját közös otthonotok, és akkor el lehet gondolkodni majd a dolgon. Nem kerget a tatár, jobb lenne ezzel várnotok.


Esetleg linkeld be neki ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Oké, hogy te nem vagy egy xart sem érő faxkalap, de attól még igenis a barátnődnek is kellene annyi felelősségének lennie, hogy nem hozza magát ilyen helyzetbe még véletlenül sem.

2020. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
mert gyerek agyilag.lakás berendezve van? jó állás,kocsi? vagy a semmire akar mint a romák?
2020. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Run.
2020. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek a 2. válaszolóval, nem is értem, miért pontoztátok le.


19 évesen én is akartam még, most már egyre kevésbé. Főleg úgy, hogy felfogom, mivel jár.

2020. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért pontoztam le, mert a kérdezőékről szinte semmit sem tudunk, sem az egzisztenciális hátterükről, sem a mentális érettségükről. Lehet, hogy az átlagnak manapság alapfeltétel a karrierépítés, saját lakás, saját kocsi, temérdek külföldi nyaralás, mielőtt nagy nehezen rászánják magukat a gyerekvállalásra, de nem mindenki így áll hozzá, és ettől még nem lesz segélyre gyereket gyártó putris cigány. Vannak emberek (főleg nők), akik szinte a szülőségre vannak teremtve, már gyerekkorban, tinikorban is látod rajtuk, hogy korukhoz képest gondoskodóak, talpraesettek és felelősségteljesek. Unokahúgom 25 évesen háromgyerekes anyuka, és teljesen korrekt körülmények között nevelik őket a férjével.
2020. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert a rózsaszín felhőben lebeg, elvitték az érzések és nem gondolja át, hogy mivel jár egy gyerekvállalás.

Legyél akkor te a bölcsebb és várjatok még pár évet - tényleg passzoltok-e egymáshoz annyira, hogy utána egy életen át kitartsatok egymás mellett. Személyes véleményem, hogy ez fontosabb, minthogy van-e már lakás, kocsi, jó állás stb. (persze ezek is fontosak a gyerekvállaláshoz, de a legfontosabb hogy két ember passzoljon annyira egymáshoz hogy érdemes legyen gyereket vállalni, ez meg nem 1-2 év mire kiderül).

2020. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta szerettem volna gyereket, de eszembe nem jutott beleugrani anyagi háttér és fix párkapcsolat nélkül.


23/N (anyuka)

2020. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan 10 évvel vagyok idősebb a barátnődnél, de én még 29 évesen is korainak érzem a gyerekvállalást. Szeretnék gyereket, de majd 5-10 év múlva, mikor anyagilag is úgy állok már, valamint 1-2 éves rövidke kapcsolatban sem szülnék.
2020. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha van milliárdos apja neki aki vesz nektek lakást meg mindent a gyerekhez akkor nem nagy gond. Átlag fiataloknál hatalmas baj. Felelőtlen a kislány. 23F
2020. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!