Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bölcsességfog növése miatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcsességfog növése miatti fájdalomkor is elvárjátok az orális szexet, csókokat?

Figyelt kérdés
Most nő ki a bölcsességfogam, alig bírok enni és egyáltalán bármit csinálni, úgy feszíti az ínyemet. Barátom viszont nehezményezi, hogy nem kényeztetem szájjal, mondtam neki, hogy most max. kiverem és utána tegye be, valamint csókolózni sem akarok így. Végül ez történt, azóta meg van sértődve. Hogyan engeszteljem ki? Ha elmúlik a fájdalmam, megígértem neki, hogy extra kényeztetésben fogom részesíteni a számmal, de úgy érzem ez kevés lesz.

2020. jún. 22. 12:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem emelt rád kezet... azok a személyes attitűdjei, tulajdonságai - így különösen az empátia jelentős hiányosságai, akaratosság - viszont megvannak benne ami oda vezethet. Nem elfogadó, megértő ha te nem akarsz valamit, hanem inkább megpróbál manipulálni, úgy alakítani hogy még neked legyen bűntudatod. Azaz: kihasznál. Egyenlőre érzelmi síkon operál az eszközökkel, majd fog máshogy is. Ez a kapcsolat akár van már fizikai erőszak akár nincs már bántalmazónak minősül.
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Értélmes pasi ilyenkor inkabb azon filozófna neked hog, segitsen. De ha csak kurtok akkor oké
2020. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

előző, csodás összefoglalás!!🙏


kérdező, a bántalmazó kapcsolatok pontosan így kezdődnek, ez se nem normális, se nem elfogadható

2020. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem fog bántalmazni, nem tudna rám kezet emelni, ebben teljesen biztos vagyok. Nem csak qrunk, lassan 2 éve együtt vagyunk és nem mellesleg a vőlegényem.
2020. jún. 22. 14:07
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

manipulál, leszarja, hogy mi a jó neked, erőszakosan akar szexelni. mi, ha nem egy féreg? egyébként ilyenkor az lenne a minimum, hogy nemcsak a szexuális igényeit szorítja háttérbe, hanem mindet mert felfogja, hogy rohadtul fáj neked.


ellentétes felosztásban te piszkálnád orális szexszel? besértődnél ha nemet mondana?

2020. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez lenne az utolso fejezet. Mindent szepen osszefoglal a jellemebol, az irantam valo viszonyulasabol. Ilyen emberrel semmit, soha.
2020. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem piszkálnám vele fordított esetben, de ugye a férfiak erőteljesebben szexközpontúak. Felfogja, hogy fáj, kérdezte, hogy elszaladjon-e erősebb fájdalomcsillapítóért a patikába vagy elvigyen-e az fogorvosomhoz.
2020. jún. 22. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ez vőlegény? gratula. nekem kiszedték az összes bölcsességfogam 4 részletben, kb volt hogy élni se volt kedvem, de ha a kedves párom a szopással csesztetett volna, biztos megcsapom. helyett elment vásárolni, vett kaját, nézte mit ehetek /mit nem és ki volt nyalva a popóm.

remélem majd szülsz neki és a szülés után 2 perccel mikor a gyerek a melleden, akkor már ő a szádban.

2020. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én elvinnélek szájsebészetre, hogy kikapják, mert a bölcsességfogakra semmi szükség. Evolúciós zsákutca.
2020. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!