Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segíthetnék a 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a 22 éves szűz bátyámnak? 18/l

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 17:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%

Igen arra, de vannak dolgok, amit mindenkinek maganak kell megoldani. Amit tenni tudsz, az legyen max annyi, hogy elmentek egyutt programokra, bulikra, osszejovetelekre es te altalad tobb csajjal megismerkedik, akar a baratnoiddel, vagy csak siman konnyebb ismerkedni, ha mar van ott vele egy kozeli szemely, meghozza no. Baratsagosabbak es nyitottabbak a nok. Csak latazodjon hogy a tesod. Egy idegen ne higgye hogy a noje vagy. Tobbet nem kell tenned. Kellemetlen is lehet neki hogy a,, kishugnak kell segiteni rajta,,

30F

2020. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Nem feleséget keresek neki.
2020. jún. 24. 18:19
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
24 éves voltam, szóval nyugi.
2020. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%
Én 22 évesen vesztettem el.ment magamtól. Ha nem ment volna akkor, megy később...
2020. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha az beteg, hogy magad feküdj le vele (megjegyezném: tényleg beteg), akkor az se sokkal kevésbé beteg, hogy bele akarsz szólni az életébe.

Könyörgöm, felnőtt emberek vagytok. Az ő döntése, ha próbálkozik valakinél, és szintén az övé, ha senkinél se.

2020. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%
Minek kerdezel, ha eddig egy valasz se tetszett. Nem tetszik a hulye valasz se, de a normalisok se...
2020. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg így van, egyik válasz sem tetszik. Csak hisztizel!

Nem akarod neki esetleg majd betenni is?!

2020. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tudom te kinek képzeled magad és miből gondolod, hogy jogod van beleavatkozni a testvéred magánéletébe ilyen formán. Nagyon bután gondolkozol és ezzel gyakorlatilag le is degradálod őt, mint ha valami ovis lenne aki helyett neked kell eljárnod, mint valami mindenbe beleavatkozó anyatigris. Még ha valóban nem is egy alfahím típus a srác, akkor sincs jogod beleavatkozni. Az ő dolga mikor fekszik le és kivel.
2020. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%

18 évesen mit akarsz segíteni?23 éves,még nem késett le semmiről.És nyilván vannak barátai,ismerősei,akik közül talál valakit.

Úgy segítesz,hogy békén hagyod.

Foglalkozz a magad szexuális életével.

2020. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
55%
Jobb ha ő oldja meg magának, mintha te segítesz. Nem késett le semmiről. Majd bepótolja.
2020. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!