Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segíthetnék a 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a 22 éves szűz bátyámnak? 18/l

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 17:17
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
74%

Először meg kéne tudni, hogy miért nincs barátnője. Talán problémája van a csajozással? Magyarázd el neki, hogy mi kell egy nőnek. Mond el neki, hogy neked mik jönnek be és ezek működhetnek más lányoknál.

Az is lehet, hogy nincs ideje csajozni, mert elfoglalt, tanul, dolgozik, stb... Ilyenkor nem sok mindent lehet tenni, ha tényleg nincs ideje rá. Sokáig én is így voltam vele. Sokat tanultam és szinte csak a karrieremre koncentráltam, de még most is és egy nem várt helyről jött a barátnőm :)

Az is lehet, hogy nincs önbizalma. Lehet, hogy eddig rossz helyen próbálkozott vagy esetleg "rossz" fajta lányoknál.


Szóval, ki kell deríteni, hogy miért nincs csaja és milyen fajta lányok jönnek be neki. Szedd össze a barátnőidet és az Ő barátnőit is, bátyádat és az ő haverjait is és menjetek el bulizni vagy csináljatok közösen valamit és meg lesz rá az esélye, hogy becsajozzon ;) kicsit noszogassátok is, hogy menjen oda egy lányhoz.

24F

2020. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem akarod elmarni magad mellől, ezt most fejezd be...
2020. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%
31 vagyok. Mi rosszat írtam, amiért így le kell pontozni?
2020. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
16%
Leszopod, berakod magadnak. 🙂
2020. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
84%
Segítesz neki ismerkedni, es nem azért, hogy szűztelenítő csajt találjon magának, hanem egy igazi barátnőt, aki a párja lehet. Elrángatod magaddal társaságokba, bemutatod a barátnőidnek, stb. Aztán megy minden magától.
2020. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Na történt már valami?
2020. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Segitettél neki?
2020. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bátyádat erről. Lenne-e szándéka ismerkedni, mit gondol erről a helyzetről. Ennek függvényében mutasd be esetleg pár ismerősödnek. De ne úgy, hogy az arcába tolod a barátnőidnek szerencsétlent...


Rajtam így próbált "segíteni" egy rokonom, a nagyanyám. xD Oltári szánalmas volt, bemutatkozás stb, de nagyon látszott a hölgyön, hogy r*adtul nem jövök be neki. Nem véletlen nem is feszegetem az ismerkedés témát. Ronda vagyok, ennyi. Már ezen az oldalon is megmondták.

:)

20F

2020. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!