Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok sehol olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol olyan férfit, akit izgat a pisiszex vagy a fenéknyalás?

Figyelt kérdés
Switch vagyok, (ami azt jelenti, hogy az alárendelt és a felsőbbrendűség is izgató számomra) bár jobban bejön a sub szerep, ettől függetlenül tudom élvezni a pisit és a fenéknyalást is. Szexre nyilván találok partnereket, emiatt nem is panaszkodhatok, de én komoly párkapcsolatot szeretnék már régóta, csak ez egy olyan dolog, mintha a komoly párkapcsolat kizárná a perverzkedést, persze tudom, hogy NEM így van, csak sajnos nem volt eddig szerencsém ilyen kapcsolathoz. Unom, hogy mindig csak házas pasik jöhetnek szóba az efféle dolgokhoz, mert akikkel eddig együtt voltam, azokat nem tudtam rávenni kb semmire. Komolyat szeretnék már végre, de nem megy... 18L
2020. jún. 28. 14:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
27%
Én sem biztos, hogy belemennék, hogy délután fagyizunk, kacsákat etetünk a tóparton, elmegyünk egy múzeumba, majd este pisiszex, fenéknyalással. Valahogy a kettő nem passzol. :)
2020. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Hellmano ***** válasza:
53%
Szerintem idősebb korosztály között keresgélj. A mai fiatal srácok legtöbbje még maga se tudja mit akar vagy fiú vagy lány. 20 kg-os a legtöbbje, hogy tudna uralni téged vagy stb. Bár az idősebb korosztály meg főleg csak dugna, mert kinek kell egy 18 éves csaj kapcsolatra... szóval csapdába estél :D
2020. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de nekem ezzel még nem volt problémám. Több hosszabb (több éves) kapcsolatom is volt, ahol kérdés nélkül működött.

(Férfi vagyok)

2020. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Legtöbbször 25-35 év közötti férfiakkal voltam együtt, sőt, az alatt nem is volt kapcsolatom, mégsem mentek bele.
2020. jún. 28. 14:47
 15/33 anonim ***** válasza:
35%
#5 és #8 vagyok. 20 éve foglalkozom bdsm-mel. Még akkor cseppentem bele ebbe a világba mielőtt divat lett (lol szürke50). Jópár fórumnak tagja vagyok ezért van egy bizonyos rálátásom, hogy úgymond a társkereső piac hogy áll, szóval ne akarj megvezetni, hogy nem találsz.
2020. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Miért találnék ki ilyet? Áruld el nekem.
2020. jún. 28. 14:52
 17/33 anonim ***** válasza:
A fenéknyalás nem vonz, de pisiszexbe a legutóbbi exem nagy nehezen belement. Előtte senki.
2020. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

engem is izgat a pisis dolog, de eddig én sem találtam a határaimnak megfelelő partnert


a fenéknyalás csak úgy izgat ha én nyalom a partnernek


F

2020. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Én öreg vagyok hozzád, de ajánlom az smpixie.com nevű oldalt, ott ismerkedhetsz hasonló érdeklődésű emberekkel.
2020. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

#15: Én is kb. 20 éve vagyok jelen minden létező fórumon, több-kevesebb aktivitással. Tegyünk különbséget aközött, hogy ő "nem tud" találni és a "nem lehet" találni között :P Én is tudom, hogy lehet és barmikor tudok/tudtam bármilyen vágyamhoz találni, de teljesen életszerű, hogy ilyen idősen lányként ez nem ugyan az ;)

(13 voltam)

2020. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!