Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok sehol olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol olyan férfit, akit izgat a pisiszex vagy a fenéknyalás?

Figyelt kérdés
Switch vagyok, (ami azt jelenti, hogy az alárendelt és a felsőbbrendűség is izgató számomra) bár jobban bejön a sub szerep, ettől függetlenül tudom élvezni a pisit és a fenéknyalást is. Szexre nyilván találok partnereket, emiatt nem is panaszkodhatok, de én komoly párkapcsolatot szeretnék már régóta, csak ez egy olyan dolog, mintha a komoly párkapcsolat kizárná a perverzkedést, persze tudom, hogy NEM így van, csak sajnos nem volt eddig szerencsém ilyen kapcsolathoz. Unom, hogy mindig csak házas pasik jöhetnek szóba az efféle dolgokhoz, mert akikkel eddig együtt voltam, azokat nem tudtam rávenni kb semmire. Komolyat szeretnék már végre, de nem megy... 18L
2020. jún. 28. 14:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok a korosztályod, de amire vágysz, az nekem bejön. írj!


budapesti férfi

2020. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az nem jön össze, hogy lepisiljenek és popsit nyalhassak...

F

2020. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
56%
Hello, nem olvastam végig csak a kérdésedet, de gondolom előttem páran már írták: van ilyen férfi (valószínűleg jóval több is mint nő), létezünk. És nyilván van olyan is köztünk aki még nem házas, persze ez egy szűkebb halmaz amiből már én is kiestem. Előbb-utóbb csak összejön, még rengeteg időd van ilyen fiatalon válogatni. Kitartás! :)
2020. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj vagy?
2020. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. jún. 29. 10:27
 26/33 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, milyen rossz ez, együttérzek veled. 18 évesen pont így voltam, mint te. Jó lenne már komoly kapcsolat, de a "hétköznapi" szex, még ha élvezed is, nem elégít ki, így meg egy idő után frusztrált leszel egy kapcsolatban, a megcsalásnak meg ugye semmi értelme, mert akkor az már nem is kapcsolat, stb... Azt hittem vagy olyan emberrel fogom leélni az életemet, akit szeretek ugyan, de soha nem fog kielégíteni, vagy egyedül leszek és szexpartnereim lesznek csak. Aztán megismertem a férjemet. És tökéletesen működik minden, pedig nem kerestük egymást, véletlenül ismerkedtünk meg. Néha nehéz volt megtartani az egyensúlyt a mindennapi élet és a szexuális életünk között, főleg a gyerekek születése körüli időszakban, de működünk. Szóval, szerintem ne aggódj Kérdező, fogsz majd találni valakit, lehet, hogy nem most, de fogsz.
2020. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a kérdésre nem is válaszoltam igazából, tanácsot sem adtam, csak szerettem volna ezt leírni, hátha egy kicsit jobban érzed magad tőle.
2020. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2020. jún. 29. 10:56
 29/33 anonim ***** válasza:
6%
aki ír neked, annak miért nem válaszolsz?
2020. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A Vágyaid.hu-n próbálkoztál már? Nekem bejönnek amiket írtál,de már 60 éves vagyok...
2020. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!