Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok sehol olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol olyan férfit, akit izgat a pisiszex vagy a fenéknyalás?

Figyelt kérdés
Switch vagyok, (ami azt jelenti, hogy az alárendelt és a felsőbbrendűség is izgató számomra) bár jobban bejön a sub szerep, ettől függetlenül tudom élvezni a pisit és a fenéknyalást is. Szexre nyilván találok partnereket, emiatt nem is panaszkodhatok, de én komoly párkapcsolatot szeretnék már régóta, csak ez egy olyan dolog, mintha a komoly párkapcsolat kizárná a perverzkedést, persze tudom, hogy NEM így van, csak sajnos nem volt eddig szerencsém ilyen kapcsolathoz. Unom, hogy mindig csak házas pasik jöhetnek szóba az efféle dolgokhoz, mert akikkel eddig együtt voltam, azokat nem tudtam rávenni kb semmire. Komolyat szeretnék már végre, de nem megy... 18L
2020. jún. 28. 14:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom ezeket F
2020. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 $$$$$ ***** válasza:
24%

Engem mind a kettő izgat. De csak ha én nyalom a lany fenékét illetve ha én kapom a pisit. Forditott esetben nem. Ha te is igy gondoltad akkor számomra állom barátnő lennél.

20/F

2020. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
74%
Engem nagyon erdekelnek az ilyesmik,csináltam is már,de en sajna mar 40 vagyok
2020. nov. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!