Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy társkereső oldalon hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon hogy tudom legkulturáltabban leirni azt egy lánynak hogy én csak egy éjszakás kapcsolatot keresek? 21f

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot és pont így írd le ahogy ide leírtad neki is
2020. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb pont így..

Akár már az elején is kijelentheted szerintem az a legjobb

De ha szebben szeretnél fogalmazni akkor ird meg neki úgy hogy nem szeretnél komoly kapcsolatot (innen már le kéne esnie) xd

2020. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem, ha nem ezzel kezdenek, de persze illik az elején tisztázni, értsd a találkozás előtt. De szerintem simán belefér és illene is egy kis ismerkedés előtte.

A szia szexkapcsolat? kérdésekre még akkor sem válaszolok, ha amúgy benne lennék.

2020. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a legtöbb ilyen teszi: "Én csak komoly kapcsolatot keresek"
2020. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen neten az ilyen. Még élőben is 6000be került a lány leitatása, hogy feljöjjön a lakásba.
2020. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk a társkeresős adatlapodon is feltüntetheted, hogy nem komoly kapcsolatban gondolkodsz.


#5: Nem, a neten pont lehet találni ilyet, évekig onnan szereztem partnereket. Havi 2-3 nő minden nehézség nélkül összejött, 1-2-3 alkalomra per nő (többre is, de attól többet nem vállaltam be senkivel, nehogy kötődni kezdjen).

2020. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírni egész egyszerű lessz, találni rá valakit már kevésbé.

Nekem konkrétan nincs odaírva hogy alkalmit keresek,meg az ismerkedés híve vagyok, de így is nehéz. Pedig nem vagyok csúnya legényke😊

2020. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"kalandokat kereső 21 éves fiú" kb. így kezded a leírást a reglapodon. Ebből már mindenki leveszi, hogy csak üríteni akarsz. Ahol lehet listából választani hogy mit keresel (pl. szexrandi) ott meg a komoly kapcsolat opciót nem pipálod be.
2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!