Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel és hogy történt élted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel és hogy történt élted legjobb dugàsa?

Figyelt kérdés
Nekem a szechenyi furdo oltozojeben egy 1 honapja ismert pasiva,aki nem bírt magàval,amikor àtöltöztünk és neki nyomott a falnak felhúzta a làbaim ès úgy dugott meg keményen. Aztàn leült az oltozobe es leszoptam. Azota mar mas pasim van,de akkor is ez volt a legjobb szex az eletemben.
2020. júl. 18. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
A páromat az izgatja, ha flörtölni lát. Az egyik első ilyen után, amikor a pasi és én köztem tényleg forrt a levegő. Nem értünk haza, félreálltunk a kocsival.
2020. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy sráccal, akivel egy hétig volt kalandom

L

2020. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!