Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,mit vállanátok be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mit vállanátok be pénzért maximum ha az összeg nem lenne akadály?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha tényleg nagyon sokat fizetnének, lehet, hogy vállalnék takarítást. 19/L
2020. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Maximimum jól képenvágnálak, szerintem ilyen felejtgetetlen élményben senki nem részesítene rajtam kívűl. :D
2020. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Összeg amit kérnék: amiből jó nyugodtan meg tudok élni a hátralévő életemben, hogy dolgozni max az unalom miatt kelljen elmenjek, ne a számlákért.


Fétises dolgokat simán bevállalnák. Úgy értem, hogy vannak olyanok pl, hogy élvezik, ha megtapossák őket, vagy a szájukba pisilnek, s hasonlók.

2020. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha a pénz nem számítana bármit kérhetnének tőlem. 29N
2020. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Bármit amivel az egészségembem, testi épségemben én nem esik kár.
2020. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Idevágó vicc. Pasi leszólít egy nőt, hölgyem dugna velem egy milliárdért? A nő igent mond, mire a pasi megkérdezi és egy ezresért? Mire a nő: minek néz maga engem?! Pasi: hogy maga mi már megbeszéltük az előbb, már csak az árról alkudozunk.


Lehet konzervatív vagyok, de a becsület semennyiért sem eladó. Akinek meg nincs ott meg csak ár kérdése.

2020. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne áltassuk magunkat. Mindenkinél van az a pénz. Az más kérdés hogy van akinél olyan magas az ára hogy nincs ember aki megfizesse. Ha 100 nőnek felajánlanék 2 milliárdot egy szipasért. Mennyi fogadná el? Szép kerek szám lenne szerintem.
2020. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha bejön a faszi akkor elég sokmindent, nem kell róla tudnia hogy esetleg ingyen is megtenném:) ha viszont undorodom tőle akkor nincs az a pénz.
2020. aug. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem "van az a pénz" kérdés, inkább "van az az anyagi helyzet". Most, hogy vígan eléldegélek nyomorgás nélkül, azt mondanám, hogy köszi, de nem. Ha utcára kerülnék mondjuk, az lehet, hogy más megvilágításba helyezné a dolgokat.
2020. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11 végre valaki reálisan gondolkozik és két láb lábbal áll a földön.
2020. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!