Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik igazi hősök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik igazi hősök?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó prosti aki rendes az igen, hisz nagyon sok szűz férfin segítenek aki máshogy nem tudna nőhöz jutni. És megfizethető is. Szerintem aranyosak.

2020. aug. 7. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Persze, nagyon aranyosak, jó sok pénzt is kérnek.

Most ezt úgy írod, mintha a nőhöz jutás lenne a minden. Lehet később is nőhöz jutni, csak küzdeni, várni kell.

2020. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert van aki alapból alkalmatlan rá. Szerintem megérdemlik a pénzüket. De csak azok akik tényleg nagyon rendesek meg minden.
2020. aug. 7. 11:16
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem hős, lehet, hogy undorból csinálja. Persze ha valaki a kinézete miatt nem jut nőhöz, mert nem állnak szóba vele. Van olyan, aki pénzért bármit és ha valaki a pénzedért szeret, az nem jó tök mindegy, hogy prosti, vagy feleség. A nőhöz jutás meg nem létszükséglet, ahogyan az első írja.
2020. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Én erősen kétlem, hogy van olyan prosti, aki azért választotta ezt a lehetőséget, hogy férfiaknak segítsen. Az anyagi oldal érdekli őket.
2020. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
A prosti nem hős. Inkább a férfi, aki máshogy nem jut nőhöz, annak van mázlija, hogy léteznek prostik.
2020. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Azok,mert sok gusztustalan pasival is kell szexelnie.
2020. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, hősök. Az este is egy ilyen hős segített rajtam, mikor mélyponton vagyok, akkor pénzzel mindig lehet találni egy lányt, aki odafigyel rád, kedves, és kielégít.
2020. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

#6 Azért nehogy sajnáljam már őket. Hisz ők választották, saját döntés.

#7 Akkor lenne hős, ha ellenszolgáltatás nélkül segített volna rajtad.

2020. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
De nektek egyáltalán nem okoz problémát, hogy keresztül néznének rajtatok, ha nem lenne pénzetek? Sosem értettem ezt. Az érdek szeretet nem szeretet, ergo nem esik jól. Lehet, hogy nagyon jól meg tudják magukat játszani, de akkor is..
2020. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem mert legalább nem szüzen halok meg. Egyébként ebben a világban mindenért fizetsz. Ha barátnőd van akkor is fizetsz sokat kell rá költeni sok helyre kell vinni. Semmi nincs ingyen amire azt gondolod hogy ingyen van az se. egyébként nem hiszem hogy annyira meg tudja játszani magát egy prosti ha undorodik.
2020. aug. 7. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!