Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik igazi hősök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik igazi hősök?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó prosti aki rendes az igen, hisz nagyon sok szűz férfin segítenek aki máshogy nem tudna nőhöz jutni. És megfizethető is. Szerintem aranyosak.

2020. aug. 7. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De mi az ok akkor, amiért nem próbálkozol lányoknál/nőknél? Ha a prosti nem undorodik, akkor a többi nő sem fog. Plusz ott vannak a belső értékek.
2020. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szemtől szemben veled rendes, de a hátad mögött kinevet és meséli a barátnőinek, hogy megint milyen szerencsétlen (ami nem egyenlő szűziességgel, valaki nem szűzen is lehet elkeserítő) jött hozzá. Egyik barátnőm öt éven át volt prosti, azért írom ezt, hiszen így van. Számára ez csak munka, de tesz arra, hogy ki megy el hozzá, másnapra úgyis elfelejti, hacsak nem okozott valami jó sztorinak valót.
2020. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mozgássérült férfi vagyok. 38 éves.

Lássuk be, így nehéz ismerkednem. Én már elfogadtam azt, hogy csak ritkán jutok szexhez, és csak úgy, ha fizetek érte. Persze így is ismerkedem én nőkkel.

Szerintem igenis szükség van olyan prostikra, akik a magunkfajta kitaszítottak is fogadnak…

Mert kitaszítottak indigós voltak, és lesznek…

2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hösök, de jo és hasznos, hogy vannak.

" 8 ...#7 Akkor lenne hős, ha ellenszolgáltatás nélkül segített volna rajtad." Péktöl sem kapsz ingyen kiflit akármilyen éhes is vagy. Miért a prostik lennének ingyen?

2020. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"#7 Akkor lenne hős, ha ellenszolgáltatás nélkül segített volna rajtad."

Volt és lesz is olyan lány, nő az életemben. De mikor mélyponton vagyok, és semmi se akar összejönni (nemcsak nőügyileg), akkor bizony egy kedves fizetős lány aranyat ér.

2020. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!