Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hányan vannak köztete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hányan vannak köztetek, akik élveznének egy ehhez hasonló szexuális életet komoly, hosszú távú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előrebocsátanám, hogy nem keresek partnert jelenleg, egyelőre csak arra vagyok kíváncsi, hogy arányaiban mennyien vevők arra, amit most le fogok írni. Nem számítok sok pozitív visszajelzésre egyébként.

Szóval tetszene nektek, ha a barátnőtök sokat szeretne foglalkozni a feneketekkel, szívesen izgatná azt szájjal, nyelvvel, ujjakkal (ehhez hozzátartozik a prosztatamasszázs), illetve straponnal (igen, dugásra gondolok, bár ez opcionális/nem olyan fontos)? Emellett nem biztos, hogy leszopna titeket valaha, de végigcsókolná a testeteket rendszeresen, beleértve a nemi szerveiteket is, kiverné nektek, ahányszor csak akarnátok. Ti nem dughatnátok meg a fenekét, maximum ujjazhatnátok, ha szeretnétek, valamint igény szerint nekieshetnétek nyelvvel, ahogyan a puncijának is. A "hagyományos", vaginális behatolással járó szex általában érzéki, gyengéd és romantikus lenne (sok simogatással, öleléssel, csókkal), olykor hevesebb, szenvedélyesebb, de kifejezetten állatias soha.

Igen, tényleg nő vagyok, nem egy unatkozó csávó, egyszerűen csak ezek a dolgok tetszenek a legjobban.



2020. aug. 12. 00:52
A kérdező szavazást indított:
Megfelelne nekem, izgalmasan hangzik, teljesnek érezném a szexuális életemet.
Van, amit csak a párom kedvéért vállalnék be/bizonyos dolgoknak (pl. a szopásnak) a hiányát lemondásként élném meg, de belemennék a kapcsolatba.
Nem lennék együtt ilyen nővel, nekem ez túl sok/túl kevés.
47 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

A szopás lemondását még elviselném

De a fenekem tabu.

S nem ítélem el azt aki ezt szeretné csak nekem az már sok 🙂🙂

30F

2020. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%
Te egy pasi vagy. Mért adod ki magad nőnek?
2020. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nagyon unalmas már, hogy itt mindenkit lepasiznak, akinek van valami szokatlanabb vágya.
2020. aug. 12. 00:58
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak többségének ez igen kevés lenne... ettől még ide is ki szokott írogatni ismerkedős álkérdéseket egy (vagy több) biszex fickó aki arra vágyik hogy a púzóját leápolják straponnal. Szóval vannak ilyen emberek, ha nem is a többséget képezik.
2020. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%

A seggemhez nem nyúlhatnál és néha lefognálak és megkúrnálak, ahogy illik. A segged kinyalnám -szigorúan fürdés után-, de néha vágynék rá h seggbekúrjalak, mert az szexi. Kb ennyit tudnék felajánlani. Aztán alkudozhatnánk, és a vége az lenne h bevennénk egy csajt harmadiknak, akit megtolhatsz a felcsatolhatóssal miközben franciázok vele....

Ennél elbszottabb kapcsolat nem kéne! :D

2020. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanaz a biszex pasi vagy aki naponta 2 kérdést ír ki különböző formàban a segbedugàsról. Csak azokra màr nem vàlaszolnak. Mèrt nem dugatod magad seggbe egy homârral?

Egy nő undorodik attól hogy egy pasit seggbe rakjon, vagy max eltűri egy darabig.

2020. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Én nem lennék benne ilyenben.

Viszont 1 tipp...


Amit te keresel, az egy biszex sub beállitotsagú srác.


Én inkább egy domináns, abszolút hetero férfi vagyok.

2020. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem minden nő egyforma, ideje lenne feldolgozni. Baromi arrogáns jellemre vall, ha valaki előbb vitatja el a női mivoltomat, mintsem hogy felülvizsgálja a fals világképét, amelybe csak olyan nők férnek bele, akik "undorodnak attól, hogy egy pasit seggbe rakjanak". Nem mintha amúgy nem lenne full lényegtelen a személyem a kérdés szempontjából.
2020. aug. 12. 01:18
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
Az 5. sorig tetszik. A hatodikban erősen elbizonytalanodtam. A 8. sor "...nem dughatnátok meg a fenekét..." résznél abbahagytam. :)
2020. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
5-ös vagyok. Ha ez számít én elhittem hogy csaj vagy. :)
2020. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!