Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzzem le a szorongást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a szorongást?

Figyelt kérdés

Mikor a barátommal vagyok együtt és közelít a puncimhoz, akkor elkezdek szorongani, nem tudom elengedni magam és élvezni amit csinál. Az jár az eszemben hogy mi van ha nem tetszik neki az illata vagy az íze. Vagy hogy mit gondolhat rólam közben. Ápolom magam, a szeretkezések előtt mindig tisztálkodom, de még így sem érzem magam biztonságban nyalás után. Lehet hogy ennek az is oka lehet hogy az előző barátom nyalás után grinaszolt hogy milyen sós vagyok. Esetleg valahogy lehet változtatni az ízén?



19/L



2020. aug. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ápolt vagy és tisztálkodsz előtte nem kell félned hogy rossz ízed vagy szagod lesz. Életmód függő milyen az íze, gyümölcsökkel tudsz rajta változtatni például ananász, vörös áfonya. Nekem is sós ízű senkinek semmi baja nem volt vele.
2020. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, mi férfiak akik imádunk nyalni, semmi mást nem várunk egy csajtól, csak a higiéniát.

Nálad ez meg, úgyhogy ne szorongj.

Amúgy vakoszinuaz előző barátod nem igazán szeretett nyalni.

F

2020. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A punci sós, ezzel nem lehet mit kezdeni, a gyümölcsdiéta sem fogja átalakítani a hüvelyflóra savas kémhatását (jó is lenne, ha evéssel ki lehetne iktatni a szervezet védekezési mechanizmusait). Aki szeret nyalni, ezért is szereti. A másik megoldás eperszószt önteni rá, de az nincs mindig kéznél:)
2020. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A punci úgy finom ahogy van, ha tiszta. Sósan, punci illatúan. Ezért szeretünk mi férfiak nyalni. Kivéve aki nem tudja mi a jó.

Beszélj a barátoddal őszintén erről a szorongásodról és kérdezd meg tőle, hogy miért szeret téged nyalni? Mi izgatja ebben? Ez talán segíthet hogy visszatérjen az önbizalmad, akarom mondani puncibizodalmad. 🙂

2020. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!