Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan vállaljam fel magam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vállaljam fel magam és győzzem le az ezzel kapcsolatos szorongásomat?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, 3 éve párkapcsolatban, együtt is élünk. Pár családtagnak már régóta tervezem elmondani, de egyszerűen nem megy. Nincsenek homofób megnyilvánulásaik, de nem tudom hogyan fogadnák, mert nyilván egy fiút képzelnek el mellém. Nem sokszor kerülnek szóba ilyen magánéleti témák, ezért is nehéz felhozni. Nem tudom, hogyan kezdjek bele, és főleg hogyan tudok majd a szemükbe nézni utána. Nagyon félek, hogy megváltozik a viszonyunk, de közben pedig szenvedek attól, hogy nem vihetem el családi rendezvényekre a barátnőmet, és hogy mindenki azt hiszi, hogy szerencsétlen vagyok és ezért nem találok magamnak egy srácot, pedig teljesen más az oka.

2017. júl. 23. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Leülsz eléjük és kerek-perec elmondod. Vagy megírhatod nekik akár levélben is, ahogy neked a kényelmesebb.

"Anya, apa, valamit elszeretném mondani..." És kibököd. Én így tenném, ha lenne értelme elmondani itthon.

2017. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért érzel kinyilvánítási kényszeredettséget ? És miért ne vihetnéd el a barátnődet családi rendezvényre ? A barátnő tág fogalom, mindenki azt gondol, amit akar és kimondani nem kell mindent.
2017. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!