Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tud egy nőcsábász, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud egy nőcsábász, hogy megkapja a nőt, amit egy jófiú nem?

Figyelt kérdés
A nőcsábász, se nem vonzó, sem nem jóképű, de két hét alatt megfektetett. Előttem gyönyörű barátnője volt (állítólag kitartotta, de ez csak pletyka), nekem viszont egy forintot sem ajánlott fel. Tavaly (amíg volt nője), csak flörtölt velem, meg "néha" hozzám ért. Idén találkoztunk, az első kérdése az volt, hogy van-e barátom, és mondta, hogy nagyon jól nézek ki. Pár napig csak hozzámért vagy hosszabb ideig ott tartotta a kezét, aztán egyszer elállta az utamat, és elkezdett tapogatni és mgujjazott, amikor kettesben voltunk. Pár nap múlva megjelent a lakásomnál egy indokkal és ágyba vitt (szó szerint, mert megfogott és bevitt). Nőként nem értem, hogy hogy csinálta, amikor én hónapokig elvagyok szex nélkül ( a rekordom 14 hónap volt), minden sextinget vagy nyilvános tapogatást elutasítok. Sok férfit lekoptatok egy-két randi után, pedig nem játszom az eszemet, és sokan jól néznek ki, csak nincs kedvem ismerkedni. Én mindig elítéltem a játszámkat (féltékennyé tevést, a "valami van a pólódon"-dumát, meg az egyszerre több embernek irogatokat). Ennél kevesebbért is küldtem el embereket a francba.
2020. aug. 15. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudod, mivel volt rád hatással, akkor mi honnan tudjuk?
2020. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mit tudhat egy ilyen ember?
2020. aug. 15. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát te voltál vele, csak tudod tán hogy mit tud.

CSak a kérdésedből itélve neked mindegy volt csak valaki megdugjon.

Ezért nem tudod hogy mit tudott.

2020. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De sosem voltam ilyen. Sokaig azt hittem hogy aszexualis vagyok
2020. aug. 15. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 dolog kell hozzá: önbizalom, magabiztosság.
2020. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg valóban megtörtént és így, akkor olyan eszközöket használt, amiken keresztül együttműködővé válsz. Ne aggódj, nem fedem fel a férfitársam titkait. Sokan élvezzük, ha jobban értjük a lányt, mint ő önmagát. Egyébként meg mindig van lehetőséged dönteni, vagyis a szex egy kooperációból született, nem csak azért, mert ő "ilyen". 30F
2020. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű:


-Ő elvette amit akart, neked ez bejött

-A jófiú nem meri ezt meglépni.


Ez az a helyzet amikor a pofátlanság kifizetődő.

2020. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik - megmagyarázhatatlan indokból - a rosszfiúkhoz vonzanak. Mint valami elcseszett mágnes. Èn is ilyen vagyok. Az angyalokkal vagyok, de az ördög csal mosolyt az arcomra. Magam sem tudom a mièrtjèt, pedig próbáltam rájönni...
2020. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es, de az ismerőseim 70%-tól ezt pofátlanságnak tartanék.
2020. aug. 15. 11:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Tőle is annak tartottad, aztán mégse tudtál ellenállni.

+Egy kis kémia..

2020. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!