Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szájjal kielégítite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szájjal kielégítitek a pasitokat vártok utána valami módon viszonzást? Pl pasi is csinálja szájjal vagy szex?

Figyelt kérdés
Normál esetben tudom egy kapcsolatban kölcsönösen figyelünk egymásra, nem jó ha valaki önző. De van, hogy a lányok szájjal kedveskednek:)

2020. aug. 15. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem várnék feltétlen viszonzást. Ha igen, akkor vagy szex legyen vagy kézzel elégítsen ki, ahogy a 9es írta, én sem tudok úgy elmenni ha szájjal kényeztetnek, erősebb ingerek kellenek.
2020. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Viszonzás vagy kölcsönösen
2020. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!