Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le tudom győzniazt, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudom győzniazt, hogy ne legyek szégyenlős a fiúk előtt?

Figyelt kérdés

Igazából met vagyok elégedve a testemmel, csak a mellemet szégyenlem nagyon. Lógós formátlan nagy mellbimbóval..

Sötétben elvagyok vagy melltartóban is de ahigy lekerül rólam és van fény képtelen vagyok ellazulni. 21N


2020. szept. 1. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felesleges izgulni , regebben nekem is ez volt de megbékéltem magammal, akivel össze jössz őt nem fogja zavarni hidd el
2020. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, nem lehet annyira borzasztó azért! általában az van, hogy rosszabbnak látjátok, mint amilyen valójában. próbáld valahogy elfogadni, illetve a leendő párod segítségével, aki elfogadja, és tényleg tetszeni fog neki, az sokat javíthat majd rajta.
2020. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szorítsd össze a fogad, és menj el egy nudira!

A levetkőzés után az első 5 perc az nem egyszerű (érzés), viszont utána hihetetlen szabadság és önbizalom!

Próbáld meg, nekem így sikerült levetkőznöm a hatalmas gátlásaimat,mára már egyáltalán nem vagyok szégyellős, bármikor fel merem vállalni magamat, a testemet!

2020. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
le
2020. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbizalmad biztos nem olyan rossz mint ahogy te látod
2020. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj. A férfiak java még a farokmeretukon izgulhatna. Felesleges. Ez van, ezt adta a természet. Mindenkinek van hibája. Attol vagyunk emberek. Ha veled lesz a pasi, tetszeni fog neki. Lesznek olyanok akiknek nem jön be. De te úgy velük leszel. Megtalalod majd azt, akinek tetszel és megszeret majd. Főleg úgy, ahogy vagy.
2020. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok, és pont ez érzem. Van aki le tudja győzni, és van aki nem 🤷‍♀️

Drukkolok, hogy neked sikerüljön!

2020. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 StevenUp ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs a melleiddel
2020. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le tudod. Amikor majd látni fogod a párodban a vágyat, hogy kíván úgy ahogy vagy a melleddel együtt is akkor el fognak múlni a gátlásaid. Fokozatosság, csináljátok akkor először sötétben, s fokozatosan fedd fel a "dolgot". Ha szeret akkor bátorítást fogsz kapni s ugyanazt érezteti mint a valóság - nem 2 db mellből állsz, mindenkié olyan amilyen, senki sem tökéletes, úgy vagy jó ahogy vagy.
2020. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből csak ti nők csináltok problémát. Előbb magadnak kell elfogadni saját magadat, ilyen vagyok és kész. Ez van!!!

Pl: x idő után bujsz agyba v kivel, és ez miatt nem szeretne tőled semmit sem, a pasi mag sem érdemel téged. Ennyi.

Csinálj mást amivel ezt a problémát elrejted, kompenzálod. Sok sikert.

Nekem ez a fajta gondolat nem jelentene problémát.

2020. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!