Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom szex közben nem szeretne gumit húzni, mert azt mondja, kkor neki nem igazán áll. Viszont én meg veszélyben érzem magam, hogy védekezés nélkül szexelünk, nem szeretnék nemkívánt terhességet. Amikor megkérem, hogy próbáljunk védekezni akkor azt mondja hogy bízzak benne, az előváladék elélvezés előtt jön, ő tudja irányítani. Nagyon jól tudom, hogy az előváladékot nem lehet irányítani, és abban is lehet sperma. Hogy értessem meg vele hogy én ezt így nem szeretném meg nem érzem biztonságban magam?



19/L



2020. szept. 8. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha úgy nem működik neki a szerszám, akkor nem gondolkoztál még gyógyszeren esetleg?
2020. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Semmiképp se engedd neki bármennyire szereted

Hidd el egy nemkívánt terhesség sokmindent/mindenkit megváltoztat;)

24f

2020. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én gondolkodás nélkül kidobnám, nem lennék együtt egy ennyire önző pasival.
2020. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
89%

#2essel egyetértek. Sajnos tapasztalatból mondom. Húzza csak fel fricikém azt a kotont. Nem csak 1fajta létezik,kipróbàlhattok többet is.


Az abortusz meg nem jàték.

Oroszrulett ez,a méheddel.

2020. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Én még egyszer megbeszélném vele, ha nem érti meg akkor szakítanék vele. Ilyen egyszerű. Ha már ezen a problémán fent akad és nem érti meg, hogy neked ez nem okés, akkor többi dologban is így fog viselkedni. Ez nem párkapcsolat a tiétek, csak együtt vagytok, de hogy miért az ti tudjátok. Sokan csak úgy együtt vannak a semmiért.
2020. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

1 vagyok

Most eláruljátok miért kellett lepontozni? Ha nem áll úgy neki, akkor szerintetek mi lesz a szexuális életükkel?

2020. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Mi peldaul pharmatex kenocsot hasznalunk. Nagyon sok termeke van! Olvass utanna! Hormon mentes es biztonsagos, ha a nemi betegseg nem tema termeszetesen
2020. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Hogy győzd meg? Úgy hogy vagy felhúzza a gumit, vagy nincs szex. Ennyi. Ha nem tetszik, akkor szedheti a holmiját és viszlát.

Mi az, hogy gumiban neki nem igazán áll?!

Akkor egy tapasztalatlan éretlen kisfiú aki használni sem tudja.

Azért pedig egyáltalán nem kár...

RAGASZKODJ az óvszerhez!

2020. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

4esnek

Az életével orosz roulett

Gyerek egy olyan srácnak akinek az a problemaja h gumi nelkul csinaljak nem épp bizalomgerjesztő a baba szemszögéből nézve

2020. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Vagy védekeztek valahogy (óvszer, fogamzásgátló), vagy nincs szex. Ebből vagy megérti vagy szakíts vele.
2020. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!