Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom szex közben nem szeretne gumit húzni, mert azt mondja, kkor neki nem igazán áll. Viszont én meg veszélyben érzem magam, hogy védekezés nélkül szexelünk, nem szeretnék nemkívánt terhességet. Amikor megkérem, hogy próbáljunk védekezni akkor azt mondja hogy bízzak benne, az előváladék elélvezés előtt jön, ő tudja irányítani. Nagyon jól tudom, hogy az előváladékot nem lehet irányítani, és abban is lehet sperma. Hogy értessem meg vele hogy én ezt így nem szeretném meg nem érzem biztonságban magam?



19/L



2020. szept. 8. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőle, hogy ha mégis terhes lennél akkor mi történne. Az áááá olyan nem lehet-et hagyd, ragaszkodj hozzá de ha mégis. A szemeiből látni fogod mit gondol - ha azt akkor majd mész abortuszra máris dobhatod a pasit, mert lósz.rba sem vesz. Ha azt hogy juj de jó akkor babánk lesz, akkor meg döntsd el hogy akarsz-e most gyereket. Ha utóbbi akkor meg vagy gumit húz vagy ő maga húz el. Eddig megúsztad, de nem lesz mindig így, ne legyél felelőtlen.
2020. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Vagy felhúzza azt a nyomorult gumit, vagy te húzod fel a bugyidat, és kapcsolod be a kedvenc sorozatodat. Ennyi.

Hidd el, egyszer játszod ezt el, és vagy szakítás lesz a vége (jól jársz) vagy a pasi elfogadja hogy gumit kell húznia és abbahagyja a nyafizást.

2020. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis milyen kifogás? :D Nincs itt probléma, csak szimplán nem akar gumit húzni, aztán mindenféle okot kitalál. Nagyon helyes, hogy védekezés nélkül nem vagy benne. Vagy szedj tablettát, vagy állítsd választás elé, hogy gumi nélkül nincs szex.
2020. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyerekes nyafogas. Védekezés nélkül ne szexeljetek. A 25 éves haverom is azt mondta, ki tudja húzni. Aztán 3 év után, 2 héttel a szakitasuk után epp visszajott a csaj, hogy terhes. Na ez az igazi hoppá. Mond meg neki, hogy te védekezés nélkül nem sexelsz. Vagy megeri és még tanul ovszerben is dugni, ami nem olyan nagy művészet. Vagy pedig szakítani kell. Aztán majd találsz egy normálisan gondolkodó férfit, aki tud gumiban is dugni.
2020. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Aztán amikor mondtam hogy húzzon gumit, akkor ezt kérdezte: alig álló f**szal akarsz b**zni?
2020. szept. 8. 19:06
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kieg. hozzászólások alapján inkább magadtól kellene megkérdezni miért ragaszkodsz egy idiótához...
2020. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszicsibe, tényleg ez volt a legjobb pasi aki körülötted volt? Egy ilyen frusztrál éretlen kisfiú!?

Dobd már ki a pcsába! És keress egy normális FÉRFIT aki képes használni az óvszert.

2020. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"alig álló f**szal akarsz b**zni?"

Igen drágám, nagyon jól látod.

2020. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#4 kiegèszítem, h orosz rulett, és ha 0% h vállalni tudnál egy babát, akkor a magzat életével.


Ne feküdj le akkor vele. Mondd meg, hogy te gumival vagy sehogy, dönthet. Nincs olyan, hogy ő nem húz gumit, mert az neki nem annyira jó, de azt meg leszarja, hogy te így végigszorongod az egészet, amellett, hogy vagy terhes leszel, vagy nem.

2020. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Csak szexre kellesz neki, egy odaadó szerető pasi kérés nélkül felveszi. Én átgondolnám a helyedben, hogy kivel is vagyok együtt..
2020. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!