Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom szex közben nem szeretne gumit húzni, mert azt mondja, kkor neki nem igazán áll. Viszont én meg veszélyben érzem magam, hogy védekezés nélkül szexelünk, nem szeretnék nemkívánt terhességet. Amikor megkérem, hogy próbáljunk védekezni akkor azt mondja hogy bízzak benne, az előváladék elélvezés előtt jön, ő tudja irányítani. Nagyon jól tudom, hogy az előváladékot nem lehet irányítani, és abban is lehet sperma. Hogy értessem meg vele hogy én ezt így nem szeretném meg nem érzem biztonságban magam?



19/L



2020. szept. 8. 18:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar gumit húzni küld el bungee jumpingra kötél nélkül. A 16 éves kölök énem is megértette miért kel gumit hűzni a hegyére, ha ő nem érti magára vessen ott a tenyere, tegye bele.
2020. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Beszéltem a barátommal a témáról. Belement az óvszeres dologba, de előtte perceken át győzködött még, hogy de a haverjai is így csinálják, és egyikőjük barátnője sem lett terhes meg ő ismeri a saját testét. Amikor mondtam, hogy ez nekem annyit nem ér, hogy hónapokig szorongjak, akkor megkérdezte, hogy az élvezetet beáldozom védekezésre. Mondtam, hogy be, mert nekem konkrétan semmivel sem másabb gumiban csinálni, mint anélkül. Inkább azon lepődtem meg hogy elmondtam hogy mindenáron védekezni szeretnék, és utána még ő volt megsértődve, igazán lohasztó, hogy mikor élvezném a szexet aközben mondja hogy gumiban ezerszer jobb meg ilyenek.
2020. szept. 16. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!