Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek is bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is bejön a lányokon az orrkarika,nyelv piercing?

Figyelt kérdés

Szexuálisan nektek is vonzóak azok a lányok akiknek van orrkarikájuk,nyelv pc-jük?

Azért érdekel mert van egy nagyon szép,csinos csaj,akivel járok egy ideje és neki van orrkarikája,nyelv pc-je is,amik számomra méginkább fokozzák a szexuális vonzalmat iránta:)Nagyon bejön:)

Nektek bejön az ilyesmi más lányokon vagy nem annyira?



2020. szept. 10. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Imádom bárhol is van 😁
2020. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem orrpc-m, fulpc-m es sok fulbevalom van es eddig barmilyen fiuval talalkoztam, odavolt erte. ☺️
2020. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Undorító, sittes kinézetet kölcsönöz. Egy magára igényes nő ne legyen se kivarrva, se tetoválva.
2020. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
A legkevésbé sem. Undorítónak tartom.
2020. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sittes?:D

Ha alapból így állsz egy nőhöz ne csodálkozz ha szóba se áll veled:)

2020. szept. 10. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

#5: Köszönöm, de 45 év alatt valószínűleg több nővel volt dolgom, mint neked, ugyanis felnőtt ember nem használ smileyt mondatvégi írásjel helyett.

Aki ilyen ocsmányságokkal csúfítja el a testét, azt csak szánni tudom, de nem kívánni.

2020. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

18:15


Ne legyél olyan biztos ebben hogy több nőd volt és mi köze ennek a smileyhoz?

Te valami nagyon elkeseredett,régi felfogású vagy ember:D

És igaz hogy 30-40 fölöttiek,sőt a 86 éves nagymamám is használ smileykat de biztos mindenki mással van a probléma,nem veled ugye?:D

2020. szept. 10. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

#2.vagyok


Koszonom szepen a lepontozast, azonban a tapasztalt (de valoszinuleg nem eleg bolcs) 45 eve alatt (edesapam lehetne), illett volna megtanulni, hogy a 21.szazadban nem ez hatarozza meg, hogy ki kicsoda. Termeszetesen bizonyos szubkulturaknal (pl. punkok velejaroja bizonyos attitud/eletmod stb., de ezt sem lehet megitelni ennyibol.)


21 eves koromban mar a masodik diplomamat csinalom, tobb eve multinal dolgozom penzugyi osztalyon es komoly/felelos gondolkodasom van tinedzser korom ota. Sot, meg szines hajam is volt. Sosem volt hatranyom amiatt, hogy onmagam vagyok, de nyilvan, ha a jovobeni munkakoromben nem szivesen fogadjak az orrpiercingem, kiveszem, de egyedul csak a munka miatt lennek hajlando.


Mindemellett azt is illett volna megtanulni, ahogy szoktak mondani “izlesek es pofonok”, mindenkinek mas tetszik/nem tetszik, azonban ezert nem elitelendo senki, mert mast gondol.


Egyaltalan nincsen sittes kinezetem, noiesen oltozkodom, vekony ezust orrkarika van az orromban, nem hiszem, hogy ez sittesebbe tenne, mint barmilyen mas attitud/beszedstilus. Boven van 0-99 eves korig is olyan “no”, aki kinezetre nagyon fullos, de belul hulladekabb, mint egy “sittes”.


Ennyit errol.


Ideje lenne kicsit haladni a korral es nem az undorito kulsorol itelo begyoposodott gondolkodast nyomni le minden embernek a torkan. Termeszetesen megertem.


Jobb is, hogy az ilyenek nem kivannak, hala az Egnek!


Pontozz le.

2020. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Orrkarika nem jön be, de a nyelvpc az nagyon. Már vagy 10 éve van a páromnak.
2020. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2020. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!