Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony szemüvegesként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony szemüvegesként hogyan jussak szexhez, ha már mindenképpen akarom?

Figyelt kérdés
Ráadásul gyermek fejem van, van bármi esély? Prosti nem érdekel. Nagyon jól esne már. F

2020. szept. 12. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

rinyáljá fiam rinyáljá


én is vékony és szemüveges voltam régen 22 éves koromig talán, mégis simán tudtam csajozni

2020. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2020. szept. 12. 21:46
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

otthonülős kocka voltam, volt amikor boltba menet futottam bele csajokba, vagy épp a húgaim barátnői vagy ismerős csajok kattantak rám

simán a személyiségem miatt, nem hátráltattak a külső jegyek

2020. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Dancso
2020. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Itt aztán mindennap kiírhatsz kérdést meg önsajnáltathatod magad, senki nem fog rajtad segíteni. Marad a prosti vagy változtatsz. Ja majd most jön az hogy min, hát baromira nem fogom leírni, mert abból csak újabb negatív elutasítás lesz a részedről és újabb kérdés.
2020. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hellmano ***** válasza:
45%
Addig is gyakorolj sokat toszómozdulatokat a levegőben, hogy majd jobban menjen, mikor lesz csajod. Jó szórakozást jó gyakorlást csak vigyázz nehogy becsípődjön egy ideg a derekadban, mert akkor doki azt 2 hét pihi!
2020. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez valami poén akart lenni?
2020. szept. 12. 22:17
 8/14 Hellmano ***** válasza:
55%
Milyen poén? Hol látsz te ott smiley-t? Vér komoly jó gyakorlást, ha nekem szántad...
2020. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőt próbáltad már? Én onnan ismerem a feleségem.
2020. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy a szemüvegnek mi köze a szexeléshez...

Viccet félre téve, válassz olyan szemüveget ami előnyödre válik, ha ennyire ezt érzed hogy nem kellesz a csajoknak a szemüveged miatt.

Akit a szemüveg zavar, az amúgy se akar téged..

2020. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!