Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire zavar ha úgy szexeltek egy lánnyal, ha néhány nappal ezelőtt borotválkozott és már fél centi hosszú ott a szőr?

Figyelt kérdés

Esetleg az jobban bejön nektek? Vagy inkább taszít?


És az hogy tetszik, ha a szemérem dombon meghagyja a szőrt és lentebb meg körülötte borotválkozik?


Általában kell várni pár napot mire újra megborotválkozna ott az ember



2020. szept. 16. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig frissen borotválva szeretem, max 1 naposan.
2020. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha ápolt és nem bozont, csak rövid, akkor nem taszító.
2020. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Ugyan, en lany vagyok, de leírom párom mit gondol errol (en 18, o 24). O szereti csupaszon, de mar megkért ra, hogy hagyjam kicsit megnőni, mert szerinte az jol nez ki(szerintem kb ilyen fel-1 centisre gondolhatott) Persze ha noveszted is, akkor is kell “fazonirozni”, es leszedni pl a combodnal vagy ott oldalt. Ennyi meg belefér, de ha csak ilyen egy ejszakasrol van szo, akkor ugy legyen, ahogy neked kényelmes. Viszont ha mar komoly kapcsolat akkor esetleg adhatsz a párod véleményére is.
2020. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

(szerintem kb ilyen fel-1 centisre gondolhatott)


Kedves 3-as. Dobj egy képet róla, aztán megmondom milyenre gondolt a párod! :P

2020. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon kevés nő van aki naponta borotválja. Igaz, csaj vagyok, de sose volt rám panasz, pedig heti 1-2x szedem csak le. Utálom ha kivérzik és fáj:c
2020. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
83%

Felesleges borotvalni, felesleges ennyi energiat belefektetni.

kb 0,5 - 1 centisre le kell vagni, az gyorsan meg van, es kulturaltan nez ki.

2020. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
67%

Elozot folytatva.

Vegulis lehet borotvalni, de akkor eleg 2-3 hetente egyszer es kesz. Kb ennyi ido alatt no 1-2 centit.

2020. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond ha egy picit botostás, vagy esetleg még nagyobb picit.

Számomra rendkivül izgató ha egy nagyon picit szőröske.

Bizergálja picit a nyelvemet, ès az olyan jó hogy csuda.

2020. szept. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel. Nekem kifejezetten tetszik a csupasz punci, de pár milis szőr nem probléma. Valójában a nagyobb se... csak más a látvány. :))
2020. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#természetesség
2020. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!