Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire zavar ha úgy szexeltek egy lánnyal, ha néhány nappal ezelőtt borotválkozott és már fél centi hosszú ott a szőr?

Figyelt kérdés

Esetleg az jobban bejön nektek? Vagy inkább taszít?


És az hogy tetszik, ha a szemérem dombon meghagyja a szőrt és lentebb meg körülötte borotválkozik?


Általában kell várni pár napot mire újra megborotválkozna ott az ember



2020. szept. 16. 22:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Inkább fiatal srácok véleménye érdekelne. Kérlek írjátok le a korotokat is
2020. szept. 20. 12:21
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia engem nem zavarna:) Nekem jobban tetszik ha szőrös.20/F
2020. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az sem zavar ha 1 centi hosszú, csak olyan ne legyen, hogy már fonni lehet, az az addig jó ameddig kellemes nyalni és nem zavar a szőr ebben. 21/F
2020. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna!
2020. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha teljesen csupasz. Nem baj, ha rövid a szőr. De ha van leszállópálya, az a legjobb. Feleségemnek ajak szélességben a szeméremdombon van a csík. Csak az ajkakat borotválja hetente. A legjobb vizuális élmény számomra.
2020. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én pedig kifejezetten kedvelem, ha borostás, nagyon izgatóan ingerli a szerszámom aktus közben. :)
2020. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretem azt is ha csupasz, azt is ha szőrös. Annyi a fontos hogy legyen ápolt. Ha nincs leszedve teljesen frissen az sem baj, nyilván nem lehet mindig. A csík nagy kedvenc tud lenni

23F

2020. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar!
2020. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SIDLER22 ***** válasza:
1 cm-ig oké. Afölött már egymásba gabalyodik és dzsungeles.
2021. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!