Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm kezelésbe vesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm kezelésbe vesz kézel,nagyon gyorsan elélvezek. Van valami megoldás hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
a sex az rendben van,az orál is gyors de nem annyira mint a kezével.

2020. szept. 21. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze, álljon le amikor már túl közel vagy az élvezéshez. Kezdetben jó ha szólsz neki, aztán már elég ha figyeli a reakcióidat. Csinálja lassan, aztán gyorsan, felváltva, gyakran abbahagyva. Vannak technikák (erotikus masszázs). Barátnőm akár egy óráig el tudja így nyújtani és utána hatalmasat élvezek. De ha akarja, akkor 1 perc alatt elélvezek. Ha valaki ügyes ebben, és nem te irányítasz, esélyed sincs :)
2020. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Több megoldás is van:


1.: Mondjad neki, hogy "állj", amikor érzed, hogy közeleg a vég.


2.: Verd ki előtte 2x-3x, ha kell többször is.


3.: Csukd be a szemed és gondolj valami másra, pl arra, hogy kész van-e már a matek házid.


4.: Használj farokgyűrűt, de a befőttesgumi is megteszi.


stb,stb.

2020. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha te valamilyen módon ki tudnád elégíteni a csajod pillanatok alatt, akkor te nem azt választanád? A csajod is lehet ezt akarja. ;) Egyébként lehet finoman, lassan is csinálni. Még az is segít ha közben néha megáll a móka. Esetleg a seggedbe dugja a ujját. Az eltereli a figyelmed
2020. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én szeretem a barátnőm intim ízét, azaz hosszan szeretem nyalni.

Szóval nem akarnám pillanatok alatt kifektetni.

2020. szept. 21. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
De azért jó, ha van kéznél egy jolly joker 😁
2020. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy megértelek. Én is szeretem a csajom ízét, illatát.
2020. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő at első lány, akivel eddig eljutottál? Szexet hogy birod, ha volt már?
2020. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!