Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megjött a barátnőmnek és ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a barátnőmnek és ezt mondtam neki, de csak viccnek szántam, nagyon megsértődött. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viccnek szántam, mert le akart velem feküdni, ami meg is történt, de ilyen sohasem fordult elő és amúgy is nagy az étvágya, azt mondtam neki, hogy "akkor is csak kefélnél, amikor vér jön a b.szólukadból". Erre sírva elrohant, utána akartam menni, bezárkózott a fürdőbe és azt üvöltözte, hogy hagyjam békén. Zokogott szegény amikor kijött és azt mondta, hogy úgy beszélek vele, mintha egy lotyó lenne. Próbáltam megvigasztalni és többször bocsánatot kértem, de ezt nagyon a szívére vette.


Mit tegyek? Tényleg viccnek szántam, nem gondoltam, hogy ez lesz belőle :S



2020. szept. 21. 22:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy suttyó módjára beszélsz vele. Jogosan akadt ki, máskor is művelsz ilyesmit? Valahogy a lányok álma nem egy ilyen alpári társ.
2020. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ösnél a pont, egy virággal is told meg. Elég bunkó, alpári beszólás volt. Az egy dolog hogy megnyíltok egymásnak, de ésszel... sértő ne legyél azért.
2020. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%

Amíg megvan neki, inkább kerüld a témát, utána viszont csoki, magyarázat, kedveskedés, virág....ami csak eszedbe jut :D

Nem igaz, hogy nem vetted még észre, hogy ilyenkor a legkisebb hülyeségen is megsértődünk :D Megsértődünk, vagy sírunk, vagy idegeskedünk...

2020. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt viccnek szántad, az szánalmas. Megaláztad az önérzetében! Amúgy is bizonytalan lehet, mert ne gondold, hogy nem aggódik a kivánóssága miatt, te pedig éppen ezzel szúrtál bele. A menzesz alatt a legtöbb nő fél, hogy kiábrándító, te erre tettél rá! Soha többé ne viccelőrj ezzel, és egyáltalán, előbb gondold át, hogy nem bántó-e, amit mondanál.

Szerencsés vagy, ha nrm lesz következménye!

2020. szept. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kiakadása mert alpári voltál vele és úgy beszéltél vele mint egy út szélivel
2020. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy hihetted, hogy ez megengedhető. Miért kell ilyen suttyó módon beszélni valakivel (menstruációtól függetlenül)?

23/L

2020. szept. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
11%
Nehogy vegyel neki viragot meg egyeb hulyesegeket kiengeszteleskepp. Legyel alfa es ne menj le kutyaba...
2020. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom hogy a házból nem dobott ki azonnal.

Nem akarok belegondolni, milyen lehet a humorod, ha egy szia vicced ilyen.


Húzd meg magad egy ideig, ha még akarod tartani.

2020. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Mensi ide vagy oda, ez sértő
2020. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
8%
Két pofon a észhez fog térni:-)Keletre bevált módszer.:-)
2020. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!