Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megjött a barátnőmnek és ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a barátnőmnek és ezt mondtam neki, de csak viccnek szántam, nagyon megsértődött. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viccnek szántam, mert le akart velem feküdni, ami meg is történt, de ilyen sohasem fordult elő és amúgy is nagy az étvágya, azt mondtam neki, hogy "akkor is csak kefélnél, amikor vér jön a b.szólukadból". Erre sírva elrohant, utána akartam menni, bezárkózott a fürdőbe és azt üvöltözte, hogy hagyjam békén. Zokogott szegény amikor kijött és azt mondta, hogy úgy beszélek vele, mintha egy lotyó lenne. Próbáltam megvigasztalni és többször bocsánatot kértem, de ezt nagyon a szívére vette.


Mit tegyek? Tényleg viccnek szántam, nem gondoltam, hogy ez lesz belőle :S



2020. szept. 21. 22:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
91%

#29

Pontosan ezt mondtam én is

2020. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
64%
Na jó, élsz még, egyben vagy? :D Sikerült kiengesztelned a csajod, vagy még fújj rád? :D Ha minden oké lett mostanra, mi volt a megoldás? Tényleg érdekel :D
2020. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy ba.zóluk, ilyennel beszólogatsz neki örülhetnél neki ez helyett hogy mensinél is akarta erre ilyen érzéketlen módon megbántod, tőlem csípős pofont kaptál volna lehet ha ilyenkor sértenél meg.
2021. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!