Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha kismellű nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha kismellű nővel nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeretem a nagy melleket, a női testen mindíg ez volt a kedvencem. Ami a külsőt illeti nálam az arc a legfontosabb, de utána rögtön a mell jön. C kosártól megfelelő számomra.

2020. szept. 23. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Elítélendő ha valaki nem szereti a csülköt pékné módra? Na ez kb. ugyanilyen kérdés. Neked ilyen az ízlésed, másoknak meg más - mindenkinek magánügye. Szerintem senki sem fog pisztolyt szorítani a fejedhez, hogy márpedig most összejössz ezzel a B-kosaras nővel mert kötelező. Majd mi összejövünk helyetted vele :)
2020. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is nagy csöcs kell, játszanék vele nagyon sokat. Nyam nyam.
2020. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem.

A nyeszlett, kisfiú mellkasú nők nem is nők.

Csöcsvihar, ez kell a férfinak!!

2020. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Nem, teljes mértékben ízlés kérdése.
2020. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
8 aska. Lepontoztak sajnos, pedig neked van igazad. Nem a transz oldalára gondolok a dolognak,/ bár az se kutya/ hanem arra, hogy a pici mellű nők, az egy egész más világ. Én imádom őket. Egész más a szex kultúrájuk, sokkal nyitottabbak. Sőt. Ha valaki nagyon vékony, pici a melle, az álltalában SUB. Kövér nőt még nem nagyon láttam sub szerepben. De aki tudja hogy miről van szó, az úgyis érti.
2020. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Te sem sok nőt láttál még közelről.

Vannak duci sub csajok is bőven. És attól sem lesz jobb vagy rosszabb egy nő az ágyban, hogy nagy vagy kicsi a melle. Az számít, hogy mennyire fogadja el magát.

2020. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

semmi baj,

sok nő nem akar kis farkú pasit

ez ugyanaz

2020. szept. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én nagymellű nőkkel nem akarok kapcsolatot.
2020. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!