Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fiatalon (20 körül) vállalnak gyerek nem félnek attól hogy elhagyja a barátja és utána nehéz egyedül a gyerekkel, meg párt találni?

Figyelt kérdés
Sok olyan van a régi osztálytársaim közül akik ennyi idősen lettek terhesek. De a fiatal fiúk nagyrésze nem valami megbízható. Nem félnek attól hogy elhagyja a fiú és egyedül marad a gyerekkel, meg utána így sokkal nehezebb párt találni gyerekkel ebben a korban?
2020. szept. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb korban ugyanúgy fennáll a veszélye ennek.
2020. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2020. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, de egy idősebb férfi megbízhatóbb általában. Meg akkor már jobban elfogadják a férfiak azt ha egy nőnek gyereke van.
2020. szept. 28. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 évesen vállal egy nő gyereket akkor két dologra szokott gondolni. Az egyik opció b...a meg miért nem védekeztem, miért voltam ilyen felelőtlen és akkor nem estem volna teherbe (ha nem tervezett baba). A másik jobbik eset hogy halál szerelmesek és megtalálták az életük igazi párját.
2020. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!