Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal, alacsony vékony nőkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, alacsony vékony nőkét lehet tekintélyem dominaként?

Figyelt kérdés

Mindig is izgatott, hogy alárendeljek egy férfit, de szerintem valahogy nem összeeggyeztethető az adottságaimmal.


Igen, én is érzem az iróniát, hogy dominánsként kétségeim vannak...



2020. szept. 28. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pont, hogy az alacsonyabb nők tudnak igencsak dominák lenni azért, mert a kisebbrendűségű érzéseket a hangjukkal, az agresszívabb stílusukkal igyekeznek kompenzálni.

"Gyerünk, lábhoz! Talpnyalás:)!"

2020. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül lehetsz, ahogy mondják a fellépéseden, határozottságodon múlik. Ismerek olyan dominát, aki úgymond nem éppen szálfa termet - viszont olyan határozott és tudja az akaratát érvényesíteni hogy becsokizva pislog tőle a sub.
2020. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Rajtam nyugodtan gyakorolhatsz :)
2020. szept. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a pici nők mindig is vonzottak. Ha belegondolsz, megvan annak is a maga varázsa, hogy egy erős férfit pont egy kis csöppség kínoz :D Szeretem ha aláznak, és nálam ez pont hogy pozitív lenne, csak határozottság kell hozzá, az meg gyakorlás kérdése.
2020. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 De La Cruse ***** válasza:
0%

Nem.

A dominancia nem tekintély elvű.

Ha dominálsz akkor csak kibicsaklott az erkölcs és a józan ítélő képességed.

Igazából egy pszichopata mentalitást hagysz eluralkodni magadon.

Lehet vele jól keresni de ott a csapda a dologban hogy nem tart soká az uralmad és mindenki elhagy a végére és utána már nagyon nehéz visszamenni egy normális állapotba ahol már soha többé nem tudsz boldog lenni és talán még anyagilag sem fogsz tudni boldogulni.

2020. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
# 15 Ne terjeszd a hülyeséget. Bár számodra ez nem az, az a baj. Az, hogy valaki dom / szub egy vele szuletett adottsag, attol meg a mindennapokban lehet az ember egy tunder cukor, mert az agyban mast szeret. En is ismerek ilyet, es hallani szamtalan ilyenrol.
2020. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: Mázlid van. A pasik, akik izgalmasnak találják, hogy behódolhatnak neked, pont nem azzal törődnek, hogy mi lenne, ha ezt tényleges erőfölény hatására kellene megtenniük. (Nyilván az úgysem működne.) Sőt, lehet, hogy bizonyos értelemben könnyebb így "legyőzni" őket, hiszen annak a biztonságos tudatában vetik alá magukat, hogy pedig nem lenne muszáj, de ők akarják ezt. :)
2020. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, sőt! Én szubmisszív férfiként éppen a vékony, alacsony nőket találom a vonzóbbnak, hogy domináljanak. Egyébként pedig nekünk szubmisszívoknak nem is az a lényeg, hogy magasabb, erősebb legyél, hanem hogy a szándékod legyen meg arra, hogy minket dominálj. És úgy látom, ez megvan benned, úgyhogy ne legyenek kétségeid és aggályaid, vágj bele bátran. Egy nagyon érdekes világba pillanthatsz így bele, aztán ahogy idősödsz, bármikor dönthetsz úgy, hogy mégse szeretnéd ezt az életformát folytatni.


25F

2020. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én egy viszonylag kisméretű férfi vagyok, és volt részem domináns kapcsolatban lenni nálam nagyobb termetű nőpartnerrel. Mármint én voltam a domináns egyed. Szóval ez nem méretfüggő.

Viszont újabban érdekelne a másik oldal, ha fölöttem uralkodik egy kisebb termetű nő, szóval akár ismerkedhetnénk is ;)

2020. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem a mérettől függ, hanem a fellépéstől.

Egyébként ha nem vagy biztos a dolgodban, szerezz be egy bilincset és egy elektromos nyakörvet. Az "áldozatodat" bilincseld meg úgy, hogy ne tudjon a nyakához nyúlni.

Ha úgy akarod, pár perc múlva a lábaid előtt fog vonaglani, nyüszíteni....már ha nem teszel egy szájpecket is a szájába.:)

2020. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!