Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mekkora a legkisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora a legkisebb pénisz méret amit bevállaltok egy párkapcsolatban, és mekkora az ideális?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok.

2020. okt. 1. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
15 a legkisebb ideális minimum 19cm
2020. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Legkisebb nekem is olyan 15-16. Ideális 20. A legjobb szex eddig a 20 centis péniszű szexpartneremmel volt.
2020. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Talàn lemértétek? kislànyok...
2020. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

12-13ommal ki lennek bekulve ha amugy minden mas passzol

De a 16 a legjobb szerintem.

2020. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
15 cm
2020. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Őszinte leszek.

Volt már jónéhány kapcsolatom, szex afférom, stb. De még soha egyik pasitól sem kérdeztem meg, és ők sem mondták el, hány centis a farkuk. Ahogyan én sem mondtam el, milyen mély a hüvelyem.

Közülük volt, akivel nem passzoltunk, nem voltunk egy hullámhosszon.

Azokkal akikkel összehangolódtunk, tökéletes volt a szex. Ám mindegyikük farka átlagosnak tűnt szemmértékkel mérve, ennek ellenére mindegyikük ki tudott elégíteni. Ha nem a cerkával, akkor másképpen.

Akadjatok már le erről a farokméregetésről, mert kibebacott unalmas, és dühítő, hogy minden nap hetvennyolcszor megkérdezi valaki ugyanazt.

2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez a legjobb ebben a farokméregetésben, hogy a kérdezők azt gondolják ezek szerint hogy a szex csak arról szól, hogy a farok bent van a punciban. Pedig mekkora nagy tévedésben vannak.
2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Normális, értelmes, figyelmes pasi aki tudja is használni amilye van. Na azt "vállalnák be" a nők. A brokesz mérete másodlagos. Mikor tanuljátok már meg gyerekek hogy a Férfi számít a nőknek akihez a pénisz tartozik nem pedig önmagában az x cm?

Ez a kérdés pont annyira értelmetlen mintha azt kérdeznéd, hogy hány cm legyen a mellmérete a csajodnak. Ha az mondanád 90D akkor egy 80C-s amúgy bombázó, odaadó csaj mellett elnéznél vagy mi? Avagy egy 90 kg-s, nem túl széparcú csajnak meg megkérnéd a kezét csak mert 90D?

2020. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Legalább vannak akik normálisan gondolkodnak ezügyben 😊
2020. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem miért lettem lepontozva. Csak őszintén válaszoltam a kérdésre.

A mell nem kell az orgazmushoz,de a pénisz igen. Sőt a mell téma sokkal megosztóbb. Sok pasinak a kisebb tenyérbeillő jön be. A kis pénisz pedig szinte senkinek. Ez van.

2020. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!