Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 39 éves 178/82 nőként el kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves 178/82 nőként el kell ássam magam?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne?
2017. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert dagadt és öreg vagyok
2017. szept. 25. 16:08
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Biztos van olyan akinek bejössz 18f
2017. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kövér vagy, legalábbis a számok alapján. Öreg meg végképp nem. Bár átérzem a helyzeted, én csak 21 vagyok, de néha én is öregnek érzem magam. :D
2017. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködésem van. Szedek rá hormont. De volt egy balesetem is. Nem tudok kardiózni. Úszom, tornázom, nem vagyok plöttyedt. Mégis, ha leírom, senkinek se kellek.
2017. szept. 25. 16:17
 6/24 anonim ***** válasza:

39 évesen nem hiszem hogy öreg lennél.

A magasságodból ítélve nem hiszem hogy dagatt vagy csak husis telt.

De ha ez téged zavar akkor sportolj válts életmódot és le megy a felesleg.

Mindenjót

23 N

2017. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Keszitess elonyos fotokat, profival. Nem kerul nagyon sokba, ne aggodj.

Irj 10 kg-val vagy 15-tel kevesebbet es kuld a fotot. Aki igy, foto alapjan talakozni akar veled, az megegyszer nem kerdezi meg a sulyod.

2017. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha te így érzed, hogy te öreg és dagadt vagy, akkor két dolgot tehetsz: 1. elásod magadat, 2. erőt veszel magadon és teszel az ellen, hogy így vélekedj magadról!


Én a második opciót ajánlom! Egyáltalán nem vagy öreg, nem tudom, hogy honnan vetted ezt a marhaságot :D még több mint az életed fele hátra van. Tudod ki az öreg? Aki elkönyveli magát annak, na meg mondjuk 80 évesen már nevezhetnéd magadat annak, de nem 39 évesen.


Talán egy kicsit több önbizalomra lenne szükséged és akkor máris nem éreznéd ennyire reménytelennek a helyzetet.


Járj el edzeni, ha nincs pénzed rá vagy szégyeled a külsődet, akkor meg tornázz otthon vagy jógázz. Nem kell sok, csak napi fél óra, amit becsületesen betartasz. Ennyit este tévé előtti nasi zabálással is eltöltesz, vagy még többet is.


Táplálkozz helyesen, így nem fogsz tovább hízni és a bőröd is egészségesebb lesz. Itt nem diétára gondolok, csak ne egyél mű kaját és ne egyél mindenből kétszer és mindkétszer púpozott tányérral.


Öltözködj nőiesen és viselkedj is nőként, ne pedig fuldokló tyúkként, aki azzal próbál kapálózni és a víz felszínén maradni, hogy sajnáltatja magát. Ne hordj két kiló vakolatot, mert azzal csak tönkreteszed a bőrödet, meg azt sugallod a világ felé, hogy csak maszkot hordva tudod megállni a helyedet.


Kapd össze magad és légy NŐ! Ez csak rajtad múlik!

Hidd el, ha teszel érte, akkor jobban fogod magad érezni!

2017. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Inkább mutass képet.:D
2017. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8# Diéta=tudatos táplálozást jelent
2017. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!