Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek manapság mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság mennyi az "ideális" idő amit várni kéne a szexel miután kialakult a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Olyan párkapcsolatra gondolok ami nem hetek-hónapok alatt alakult ki, hanem csupán 4-5 nap alatt. Előtte a 2 személy csak látásból ismerte egymást, köszöntek egymásnak az utcán és ennyi.

2018. szept. 20. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért mások véleményére vagy kíváncsi?

Ahogyan érzitek. De tényleg. Más szerinted miért fogja jobban tudni, hogy mi jó NEKTEK.

2018. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
a szeretkezének házasságban a helye :)
2018. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nincs "ideális idő."


Addig várjatok ameddig nem álltok rá készen mind a ketten és nincs meg az erős vágy egymásra. Felesleges ezt előre eltervezni és kitűzni egy bizonyos időt, mivel egyáltalán nem az idő, hanem a kapcsolatotok és a vágyaitok alakulása határozza ezt meg.


"a szeretkezésnek házasságban a helye :)"


Azoknál akik ostobák, meglehet..

2018. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nincs ilyen h ideális főleg nem általánosan.. ezzel az ideális szóval egyébként annak a nemlétező, megfogalmazhatatlan társadalmi elvárásnak igyekeznek megfelelni a nők miszerint ha túl hamar odaadod magad akk ribi vagy, ha meg későn akk prűd, és eközt próbálják az egyensulyt megtalálni de ez nincs, hisz van akinek a szemében ribi leszel 2 év várakoztatás után is, van akinek meg prűd 2 nap után tehát.. egyszerűen csak egymásra kéne figyelnetek.
2018. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a kapcsolatok saját ritmusát követtem ez mindenhol más volt.
2018. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem most már fölösleges ezen kattogni.

Régen megvolt a randi, utána este még pár SMS, majd másnap felhívtam, SMS stb.

Most meg kb egész nap fut a Messenger, kb a második randira már annyit beszéltünk, mint régebben egész kapcsolat alatt.

Szal nálam ez totál kijön, hogy régen azért simán eltelt két hét is, most meg kb pár nap után már dugunk.

2018. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azert az szerencses szokott lenni ha nem kell utana megkerdeznem a nevét.
2018. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsen recept, amikor mindketten úgy érzitek, hogy nagy a szexuális vágy a másik iránt, akkor szeretkezni "kell"...
2018. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a minimum az a fél év. A párommal is 7 hónap után feküdtem le.

De ez mindenkinél változó, hogy mi az ideális. Bár azért véleményem szerint a 3 hónapnál kevesebb idő elég gáz.

18L

2018. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár hónap, ha szerelem, akkor két nap.
2018. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!