Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt lábfétises nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lábfétises nő?

Figyelt kérdés

Semmi rosszat nem kell a kérdésbe gondolni, csak értelmesen szeretnék beszélgetni erről.


A fétist én nem fixációval egyenértékűen írom.


24/f



2020. okt. 4. 06:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ahaaa tele van
2020. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nincs
2020. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom elképzelni... szerintem max a leszbikusoknál valószínű
2020. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, sokat segítettetek! 😂



Nem számítottam sok jóra, meg nyilván nem itt kellene érdeklődnöm, de gondoltam hátha.🤷🏻‍♂️

2020. okt. 4. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem gondoltam volna,hogy van lábfétises Nő.Szerintem a férfiakra jellemző.
2020. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, olyan nő, aki ezt kedveli, élvezi stb.

"Fordítva" én sem hiszem, hogy gyakori lenne. De nyilván nem kizárt az sem.

2020. okt. 4. 13:48
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Már mint mit élvez? Hogy a lábait nyalogatják, csókolgatják? Beteg vagy amúgy...a férfiak is azok akik ilyent csinálnak! Egyre több az elfajzott embertípus!
2020. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7 es. Szerintem nagyon elvagy tévedve. Ha van egy férfinek egy barátnője, felesége - teljesen mindegy-, aki csinos és szépek a lábai, miért ne lehetne azt kényeztetni? Kis simogatással, puszilgatással. Miért lenne ez betegség? Ez teljesen normális, és a nők is szeretik, és igénylik is. Ha nem foglalkozol a nő lábával, akkor az majdnem ugyanaz, mintha a nunijával se foglalkoznál.

A kifejezetten láb fétis az már egy másik dolog, de szerintem még azt sem sorolnám a beteges kategóriába.

Kérdezőnek: Nőben még én sem hallottam láb fétisesről, max esetleg ahogy már mondták is, a leszbikus kategóriában.

2020. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, amit te is írtál utolsó; foglalkozni a lábakkal is, bevonni, kényeztetni azokat. És arra irányult volna a kérdésem, van-e itt olyan nő, aki esetleg beszélne róla a saját szemszögéből.

Csak beszélni, semmi mögöttes dolog, egyszerű kíváncsiság, hogy a másik oldal ezt milyennek éli meg.


Nyilván higiénés normákkal és továbbra is hangsúlyozom fixáció nélkül, nem kizárólag a lábakra koncentrálva.


De szvsz, aki akarta, megértette így is.

2020. okt. 5. 11:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Most már értelek. Bár én az üzenetemet a 7 nek szántam, de tök jó hogy te is írtál. Így most már tutira értem.

Te végül is arra lennél kiváncsi, hogy az a nő akinek a lábát túlzottan kényeztetik, az vajon mit érez.

Szerintem nagyon sok ilyen van, de úgy látszik itt most szégyenlősek kicsit, és nem mernek nyilatkozni, pedig baromira élvezik.

2020. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!