Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt lábfétises nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lábfétises nő?

Figyelt kérdés

Semmi rosszat nem kell a kérdésbe gondolni, csak értelmesen szeretnék beszélgetni erről.


A fétist én nem fixációval egyenértékűen írom.


24/f



2020. okt. 4. 06:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, nekem egyértelmű volt, hogy a korábbi hozzászólásra reagáltál, csak gondoltam, akkor már kifejtem a dolog mibenlétét.


Igen, lényegében erről van szó, illetve, mivel még nem volt szerencsém olyan nőhöz, aki ezt kifejezetten kedvelné, a korábbi talasztalatok illetve ennek a "fétisnek" az eredete is érdekelt volna.


De talán majd legközelebb.


Mindenesetre, köszönöm a választ!

2020. okt. 5. 17:33
 12/14 Kattoryory ***** válasza:
100%
Szeretem a partnerem szőrös hosszú lábait, vagyis csak simogatni, illetve jó látvány a nagyméretű labfejével együtt. Ezen túl egyebet nem csinálok velük.
2020. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Erdei Márton Zsolt ***** válasza:
100%
Kedves 7 és. Miért is beteg az aki szívesen csokolgatja a barátnője, felesége lábát? Csak úgy szólok, a mell meg a fenék után a 3. Leggyakoribb testrész amire izgulnak a férfiak. Miért beteg valaki aki a partnerét tetőtől talpig szereti????
2020. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt mondtam èn is fentebb. Aki egy nő lábait nem szereti, arra már nem is tudom hogy mit mondjak no.

Nagy élményektől fossza meg magát az biztos.

Nem véletlenül találtàk ki a nőknek a magas sarkút.

Az ilyen cipőcske tovább emeli a láb szépségét.

Egy viszonylag nem annyira jó lábú nőből, a magas sarkú cipő dögöset varázsol.

2020. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!