Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintek egy prosti eljönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek egy prosti eljönne velem kávézni és dumálni miután már voltam nála? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Nem volt túl sok kalandom prostival, de voltak köztük tényleg jó fejek. Az egyikőjük viszont nagyon megragadott. Arról persze fogalmam sincs, hogy én is bejöttem-e neki. Hivatalból is kedvesek. De őt elhívnám szívesen egy kávéra. Dumálni, megismerni egy kicsit jobban. Szerintetek ez lúzerség? Én látok benne romantikát. És talán kölcsönös vonzalom is kialakulhat. Vagy ez csak illúzió?

2020. okt. 4. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, tudod, ő kedves, mert ez hozzátartozik a szolgáltatáshoz. A többség viszont a lelke mélyén megveti és undorodik azoktól, akik használják a szolgáltatásait és az ő testét. Valószínűleg emberileg nem érdekelnéd, max szívesen tenné el a pénzt egy csevegéssel eltöltött óráért.


A kérdés alapján te valószínűleg beleszerettél, nem igaz? A prostik világa kegyetlen mindenkinek: számodra valószínűleg hatalmas csalódást fog jelenteni, bármelyik változat is jön ki:

1.) nem akar ismerkedni veled, lúzernak tart

2.) elmegy veled programokra, de csak pénzért

3.) eljátssza, hogy tetszel neki, de csak lehúz majd pénzzel

4.) összejöttök, de ő folytatja a "munkáját"

5.) összejöttök, ő veled tartatja el magát, mert semmi értelmezhető képesítése nincs, arufeltöltőnek nem akar már elmenni


A happy end ilyeneknél a valóságban nagyon-nagyon ritka, szóval én azt tanácsolom, felejtsd el és keress inkább más barátnőt.

2020. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!