Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ex nejem rászoktatott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex nejem rászoktatott az anális szexre, azóta nem kapom meg és hiányzik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az agymosásszerű dolgokban. Viszont több éven át, szinte kizárólag análisan szeretkeztünk és hozzászoktam, megszerettem.


A gyerek születéséig rendben volt a nemiéletünk, a szüléssel aztán minden megváltozott. Kezdetben nem volt hangulata, amit természetesen megértettem. De bevallom, ezt követően már sosem lett ugyanolyan, mint előtte volt, persze neki ezt sosem mondtam, nem akartam megbántani. Egyébként ő is érezte, hogy valami nincs rendben. Fájdalomra panaszkodott ha vaginális úton szeretkeztünk, próbáltunk mindent, de egyszerűen nem működött, műtétet pedig nem akart.

Megoldásként hátul csináltuk, amire teljesen rászoktunk, 6 éven át, heti 2-3 alkalommal szeretkeztünk, kizárólag análisan csináltuk, csikló általi orgazmusa így is volt.


Fél éve annak, hogy elváltunk, azóta ismerkedek, de őszinte leszek, már el sem tudom képzelni, hogy ne análisan szeretkezzek valakivel. Egyszerűen számomra ez lett a természetes, ezt kívánom, szeretem.


Nem tudom, mit tehetnék, vagy milyen eséllyel találhatok ilyen speciális partnert, gondolom ritka az olyan nő, aki 10/10 együttlétet análisan képzel el...



2020. okt. 8. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod nagyon ritka, s tanács: ne a nejeddel példálózz majd ha új kapcsolatba akarsz vágni. A másik, hogy persze-persze jó tud lenni az anál is, de amikor a forró, nedves, selymes p.nciba hatolsz... hát hidd el nagyon gyorsan vissza fogsz rá szokni :)
2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Vonulj börtönbe, ott oda vissza megkapod majd az anált! 😉
2020. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1, nem igazán tudok belegondolni sem ebbe, egyszerűen nem izgulok fel ettől.


2, ezt a választ nem tudom komolyan venni.

2020. okt. 8. 15:24
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedj pasikkal.
2020. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolni sem akarsz, akkor vagy kibékülsz az asszonnyal, vagy kivered.
2020. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Hasonlóan az anális szexre rákaptam sokkal izgatóbb számomra viszont a többi kapcsolatomba ez nem volt és nagyon hianyzott! Most szexpartnerrel tudom csillapitani ezt a fetisemet !
2020. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6, elárulod nekem, milyen oldalon találtál erre partnert? Vagy élőben ismerkedtél?
2020. okt. 8. 15:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel szexuálpszichológust: érdemes lenne visszaépíteni, azt, hogy a hagyományos együttlét is izgató legyen számodra.
2020. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kevés az esély, hogy olyat találj, aki megfelel neked minden tekintetben, megvan a kölcsönös vonzalom stb. + ő is csak análba akarná!


Kb. 1%

2020. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez szexuálpszochológusért kiált. Tényleg, nem rosszból mondom.
2020. okt. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!