Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ex nejem rászoktatott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex nejem rászoktatott az anális szexre, azóta nem kapom meg és hiányzik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az agymosásszerű dolgokban. Viszont több éven át, szinte kizárólag análisan szeretkeztünk és hozzászoktam, megszerettem.


A gyerek születéséig rendben volt a nemiéletünk, a szüléssel aztán minden megváltozott. Kezdetben nem volt hangulata, amit természetesen megértettem. De bevallom, ezt követően már sosem lett ugyanolyan, mint előtte volt, persze neki ezt sosem mondtam, nem akartam megbántani. Egyébként ő is érezte, hogy valami nincs rendben. Fájdalomra panaszkodott ha vaginális úton szeretkeztünk, próbáltunk mindent, de egyszerűen nem működött, műtétet pedig nem akart.

Megoldásként hátul csináltuk, amire teljesen rászoktunk, 6 éven át, heti 2-3 alkalommal szeretkeztünk, kizárólag análisan csináltuk, csikló általi orgazmusa így is volt.


Fél éve annak, hogy elváltunk, azóta ismerkedek, de őszinte leszek, már el sem tudom képzelni, hogy ne análisan szeretkezzek valakivel. Egyszerűen számomra ez lett a természetes, ezt kívánom, szeretem.


Nem tudom, mit tehetnék, vagy milyen eséllyel találhatok ilyen speciális partnert, gondolom ritka az olyan nő, aki 10/10 együttlétet análisan képzel el...



2020. okt. 8. 14:48
1 2
 11/15 orton ***** válasza:
49%

Nem kiált ez semmiért. Azt jelenti hogy minden hosszabb távú kapcsolat után orvoshoz kéne fordulnia valakinek, mert megszokott valamit?

Itt van néhány szintén extrémebb dolog, csak h ne érezd ufonak magad.


- ha minden reggel lecumiznak

- ha minden este megmasszíroznak

- ha minden főztje isteni a nőnek

- ha kifejezetten intelligens a és humoros és nem hisztérika sose a másik


És ezt még lehet folytatni. Csak tedd fel magadnak a kérdést hogy mi fontosabb? Nehezebben találni egy csak anált kedvelő lányt, vagy viszonylag könnyen találni aki punciba és anált is szeret, vagy "visszaszoktatni" magad.

Te életed, te döntésed, de én orvosra nem dobnék ki pénzt.

2020. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó, nagyon buta vagy

Nem kell minden kapcsolat után, hisz nem minden kapcsolat okoz maradandó károkat

Ha valaki a vaginális szexre képtelen, az egyáltalán nem nevezhető sem normálisnak sem egészségesnek

Ezt masszázzsal összehozni azt jelenti, hogy halvány gőzöd nincs a témáról

2020. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 orton ***** válasza:
80%

Ja mert te mondod meg mi számít normálisnak?

Az emberünk elszokott a puncitól, mert ÉVEKIG mást csinált. Ez csak szokás kérdése, semmi másé. Egy szokás kb 2 hét alatt kialakul az embernél legyen az jó vagy rossz. Ennek csak pszichés vonzata van, a tested nem függ tőle, mint a drogoknál, alkoholnál, nikotinnál.

Csak olyan hülye vagy és egy tipik online kötekedő gyökér, hogy nem érted a legegyszerűbb párhuzamot sem és inkább személyeskedsz, ha már más véleménybe botlasz mint a sajátod.

2020. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, 2 hét, butuska,épp most írta, hogy nem tud rajta felülkerekedni. Szerinted, ha két hét alatt túl tudott volna lépni az ügyön, leìrta volna ezt mint problémát? Elolvastad egyáltalán mit írt?

Nem én döntöm el egy személyben, erre rájöhettél volna, megvan határozva, honnantòl számìt valami kòrosnak, ez egy szakma. Nem baj, és nem kell szégyellni, ahogy a kérdező sem teszi, de segítséget lehet és ez esetben érdemes is kérni, mert hosszú távon csak úgy fog megoldódni, egyedül nem valószínű

2020. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 orton ***** válasza:

Vicces hogy amit felhozol példának érvet, pont ott vannak hiányosságaid, mert te nem figyelsz arra mit ír, csupán a saját elvárásaidhoz igazítod az irományát és az alapján teszel javaslatot. Hiszen ha értelmezted volna mit ír, nem is akar nagyon változtatni ezen, ez számára a természetes, ezt kívánja. Ezért szembesítettem a lehetőségeivel jelen helyzetben.

De olyan lányt aki punciba és popsiba is szereti, bőven találhat.

2020. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!