Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így milyen logika? (azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így milyen logika? (azon kívül, hogy női..) Lányok, ezt így miért?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 alkalommal Összejárunk egy lánnyal, és mondta, hogy nagyon jó velem, odateszem magam, de gyengéd vagyok mikor kell, stb. biztonságban érzi magát, és még az análban is benne lenne velem.

Na, erre a legutóbb mondtam neki, hogy popsiba is szeretném.. erre ő, csak kapcsolatban popsizom, ha a pasim lennél, akkor engedném.


Ez így most?!? 😂



2020. okt. 9. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anál egy kicsit megalázóbb szituáció, illetve sokkal könnyebb fájdalmat okozni benne, így kell hozzá egy sokkal belsőségesebb bizalmi viszony.

De ez csak az én véleményem, a csaj fejébe nem látok bele.

2020. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11, ezzel egyetértek, leszámítva a megalázást, részemről semmi megalázó nincs benne, sem a nyalásban/szopásban.
2020. okt. 9. 19:48
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, női "logika". Ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból. Ha tényleg direkt a kapcsolatotok, akkor szerintem egyszerűen egyenesen kérdezz rá, hogy szeretne-e kapcsolatban lenni veled, mert ez az utalgatás dolog neked nem jön be. Mondja meg egyenesen, amit szeretne, ugyanúgy, ahogy te egyenesen rákérdezel. Szerintem ez így lenne korrekt.
2020. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudja hogy utálod az utalgatást, de a nők akkor is ezt csinálják, ez van. Valószínűleg van neki egy belső határa hogy csak annak engedi ezt akivel együtt van komoly kapcsolatban, de egyébként szerintem sem megalázó. Te egyébként el tudnád vele képzelni hogy rendesen összejöttök? Ahogy leírod, tök pozitívan beszél rólad meg minden, ha nem csak kihasználnád akár meg is próbálhatnátok. Bocsi ha tolakodásnak veszed, csak már érdekel.
2020. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!