Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom a kapcsolatunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a kapcsolatunk elején megkérdezte hogy hány fiúval feküdtem már le.Mondtam neki hogy 6.Fél évvel később bevallottam neki hogy 16 fiúval voltam.Erre szakítani akar velem.Miért? Ennyire számít a múlt? 20L

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 00:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt egy barátnőm aki azt állította, hogy szűz. Később bevallotta hogy már volt 2 pasival előttem. Ami nyilván nem érrdekelt volna csak aztán azt nem értettem, hogy miért kellett hazudnia? Sztem itt nem is a számon van a hangsúly bár nem értem, hogy utólag már minek mondtad el neki, semmi jelentősége.
2020. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A #2 mondta ki a tutit, te is érezted, hogy azt a 16-ot nem lenne üdvös beismerni, ezért hazudtad a 6-ot. A saját értékitéleted szerint is szabados voltál, te is érzed, hogy ez erkölcsileg problémás, és ezt nem tudod kezelni. Rossz megoldást választottál.
2020. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
30%

Mintha elkopna a punci... de gáz az egész, ha egy pasinak rengeteg csaja van, az hú de menő, meg király, fordítva meg jön a ribizés.


Bár igazából, a lényeg, hogy én élvezem a szexet, aztán ha emaitt valaki ribiz, hát szíve joga, nekem nem lesz tőle rosszabb.

2020. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23, nem értem, itt mindenki éppen azt mondja, hogy a hazugság volt a hiba.

Nem az kifogásolható, ha valaki élvezi a szexet, hanem az, ha nyilvánvaló, hogy promiszkuózus, vagyis válogatás nélkül cserélgeti a partnereit, ami abból látszik, hogy rövid az idő közöttük a valódi megismerésre. Valaki kiszámolta, átlagban mennyi idő telt el két fiú között, ha azt, amit együtt töltöttek, nem is számítjuk, és bizony kevés.

Ha fiúról van szó, ugyanígy necces, legföljebb kocsmai közönség előtt számít dicsőségnek.

2020. okt. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom volt benne jó pár egyájszakás kaland. Nincs ezzel gond. De hazugságra alapozni egy kapcsolatot...
2020. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!