Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol csajozzak 20 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csajozzak 20 évesen?

Figyelt kérdés
Vidéken élek kisebb városban itt nincsenek nagyon lányok, viszont itt van a melóhelyem, (helyben)tehát nagyobb városba ritkán megyek, mert úgy igazából mindent el tudok itt intézni, fogalmam sincs merre lehetne? jöhetne pár ötlet, ki merre szokott?
2020. okt. 16. 08:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A helyzetem kb. ugyanez. Én sehol nem csajozok. Bár mondjuk nekem már voltak barátnőim, de évek óta semmi. Lehetett volna, de itt jön be, hogy mind messze éltek és/vagy dagadtak voltak, akik rám mozdultak. 32,75 F
2020. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Kifogások
2020. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
#2: tévedsz. Baráti társaság nincs, mert szétment x éve munka, suli, magánélet költözés stb miatt. Munkahelyen nincs nő, aki van, házas. Kisvárosban szórakozási lehetőség itt nulla, plusz vírushelyzet sem könnyítő. Neten mi van? Nevetséges Tinder, de még be sem dob senki értelmeset, akit igen, csak pár hétig van itthon, megy vissza Ausztriába melózni. Facen ráírni helyi nőkre? Creepy, hamar kitudódik kisvárosban. Elmenni azért 100 km-re, hogy a legközelebbi nagyvárosban próbálkozz? Főnyeremény egy introvertáltnak. 😃 Ne hidd, hogy mindenkinek adottak a lehetőségek. Bónuszként itt is és máshol is előszeretettel hangoztatják a nők, hogy ők csakis baráti körből, vagy az általi közös ismeretség nyomán ismerkednek, mert másképp nem tudják a pasas előéletét. Ezt nyugodtan kérdezd meg itt a nőktől is, vagy bárkit a környezetedben, hogy így van. Szóval sok értelme ezért nincs idegeneket megszólítani, mert ha ismered a pszichét, automatikusan tagad, ha valamit, valakit nem ismer. #1
2020. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
"Kifogások" ez nem válasz a kérdésemre, az ilyen minek ír ide egyáltalán? Igen, amit leírtam az valós.
2020. okt. 16. 09:08
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Mert kifogás, ha lusta vagy fogni magad és bemenni pl városba stb, akkor ez van.
2020. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

2-es vagyok.


Azért, mert csak kifogásokat gyűjtesz, ahelyett, hogy a megoldásra koncentrálnál.

2020. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem már antipatikus vagy a "csajozás" szóval. Nem tini vagy, hogy "felszedj" egy lányt, gondolom komolyan keresnéd a párod.
2020. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Skype
2020. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Írhatunk sok okosságot, de a kérdésedben benne van a válasz - ott csajozz ahol csajok vannak nem? Ha a környezetedben nincs olyan akivel összejönnél akkor Casanova is lehetsz. Menj olyan közösségbe, társaságba ahol lányokat tudsz megismerni. Mondom "megismerni" mert a csajozás ott kezdődik (kommunikáció, szimpátia ébresztése stb.).
2020. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nincs senki a környezetemben jól mondod, vidék.. Nincs olyan aki szóba jöhetne, nincs lehetőség.
2020. okt. 16. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!