Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok belemerjek ebbe menni?A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok belemerjek ebbe menni?A barátom gumi nélkűl akar szeretkezni,egyéb védekezés nincs.Azt mondja majd vigyáz és ki fogja húzni mielőtt elélvez. Ti belemennétek ebbe?Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha megüt jelentsd fel azonnal. Hívj rendőrt...

Milyen pasid van neked? Ilyen emberre vágysz?

2020. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ahelyett, hogy kivágnád ezt az önző parasztot, még azon gondolkozol, hogy a kedvére teszel és kockáztatod, hogy teherbe esel? Veled is lehetnek gondok akkor...
2020. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, régen rossz az, ha egy kapcsolatban félsz valamit tenni vagy nem tenni, mert "baj lesz"
2020. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Na írj majd mi lett végül, reméljük minden ok.
2020. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Hál istennek belement,hogy gumival csináljuk.Meglepően jól fogadta amikor mondtam neki.

Kivárja türelemmel a gyógyszert.Lehet,hogy én gondoltam kicsit túl a dolgot.

Nagyon jót szeretkeztünk.

2020. okt. 19. 21:16
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ennek örülök, ritkán végződnek így a dolgok
2020. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, hála az égnek megjött az esze a pasinak.
2020. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jött meg az esze a palinak, csak a másodlagos kufirc lehet dobta, s mivel nem volt perpill több vas a tűzben igy ezis megteszi alapon jó lesz.


Egyébként mi a francot tudnak ezek az agresziv pasik akiktől félnek a csajok, hogy megveri őket, s mégis maradnak velük?

(nem a több éve házasságban gyerekkel élőkre gondolok mert ott van valami indok, de egy egyszerü párkapcsolatban ahol még semmi közös dolog nincs, csak átjárnak egymáshoz, hogy félelemben is jó együtt lenni vele és rettegni, hogy mi lesz ha nem tesz meg valamit ami kipattan az agyából...

2020. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!