Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok belemerjek ebbe menni?A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok belemerjek ebbe menni?A barátom gumi nélkűl akar szeretkezni,egyéb védekezés nincs.Azt mondja majd vigyáz és ki fogja húzni mielőtt elélvez. Ti belemennétek ebbe?Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd semmiképpen! Majd kiveszi, vagy nem, aztán ott a gyerek.

A pasid egy gyökér, ne

hagyd hogy fenyegetőzzön, dobd ki te, ha erőszakoskodik. Hidd el, ennél különbet is találsz.

Pláne hogy gyógyszert is hajlandó lennél szedni miatta. Egyébként ha szedem én azért szedem, mert én is akarom, azt tartom jónak, nem azért mert őurasága nem hajlandó gumit húzni. Normális pasi felfogja, elfogadja, hogy úgy védekeztek, hogy esetleg ne te menj tönkre a hormonoktól.

Ha fiatal is vagy, legyen már benned annyi, hogy kiállsz magadért.

2020. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, de nem csak azért mert nem bízol benne, hogy tényleg vigyáz,hanem mert nem szeret téged, csak dugni akar, ha szeretne akkor nem zsarolna ilyennel, de látja rajtad, hogy te odavagy érte ezért bátran szab feltételeket. Ne hagyd magad, nem éri meg.
2020. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted ez rendben van? Ő is elhagyással fenyegetőzik, ráadásul azzal az indokkal, hogy te gumit akarsz húzatni vele. Szomorú, hogy te a szeretkezés szót használod, neki meg látszólag nem jelentesz semmit.
2020. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem is az a legnagyobb gáz része, hogy gumi nélkül szeretné, hanem ez, hogy azt mondja jó neki sacc más is, ha te azonnal nem csinálod amit akarsz.


Én ritkán mondom itt, hogy dobjon ki valaki valamit, de szerintem ez itt nálatok nagyon félre megy. Szóval dobd ki! :D

2020. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy hülyeséget tudnak itt írni.

Nálunk vagy 10 évig így működött és nem volt probléma belőle sose.

2020. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
66%

#25

Ostoba.

Lehet hogy azért működött mert egyébként sem lehet gyerek.

2020. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincsen baj, hogy gumi nélkül szeretne veled szeretkezni, de ha emiatt most azonnal elhagyna, akkor menjen is. Valószínűleg már meg is van, hogy kivel töltené helyetted az estét ma.
2020. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt mondjuk azért nem csekély a valószínűsége annak, hogy megszakításos módszer mellett becsúszik egy gyerek, szóval én nem buzdítanék ilyesmire tinilányokat.
2020. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek,most fog jönni fél nyolcra.

Igazatok van,hogy nem szabad megtennem,de ha nem teszem meg akkor botrány lesz.

Volt olyan,hogy egyszerűen nem volt kedvem a szexhez.Erre ő éktelen haragra gerjedt,nem sok hiányzott hozzá,hogy megverjen.Szerintem most meg is tenné,mert erre a gumi nálküli szexre nagyon készűl?

2020. okt. 18. 18:59
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is a szerelem...
2020. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!